Farsangi öltözék bevállalható-e

Mondjuk inkább úgy mondanám, hogy az óvodában farsang van egész heten. Azaz az óvónők kitalálták, hogy minden nap valamilyen öltözékben kell megjelennie a gyerekeknek. Pl egyik nap csíkos, másnap kockás ruhát kell felvenni… A lényeg, hogy a mai napon szemüveget kell viselni. Nos az én gyermekem nem hajlandó felvenni a szemüveget, ezért kézzel festett pólóban visszük. A párom megpróbált híresebb emberek szemüvegeit rárajzolni a pólóra. És a kérdés, hogy nem lett-e nehány rajta durva :slight_smile:
( jut eszembe nem lehet valami szavazós pluginokat hozzáadni a fórum motorhoz? )

1 kedvelés

szerintem arulhatnatok ilyen polokat :D

1 kedvelés

Esetleg ezt kiprobalhatod:
https://meta.discourse.org/t/how-to-create-a-poll/34003

Engem az érintett meg, hogy KELL …

Nem kell tuldramatizalni. Gyanitom ugy megy ez, hogy farsangkor meg jelmezt kell felvenni. Ha nincs a gyereken jelmez, attol meg nem zavarjak haza, csak akkor o kilog a sorbol…

A polo amugy nem durva szerintem, sot siman vallalhato.

Egy kis játék:
Ki tudjátok találni, hogy melyik szemüveg kié?
Pontosabban csak a felső három és az alsó három konkrét, a többi csak úgy találomra van rajta.
A bal-felsőnek van egy ismertetőjele, ami pont a ruha gyűrődésétől nem látszik sajnos :D

Sajnos a fő hozzászóláshoz nem enged hozzáadni szavazást 5 perc után (sem módosítani), így inkább az új posztba csinálok ilyet:

Szerintetek felvehet a gyermek ilyen pólót az óvodában?

  • Igen.
  • Nem.

0 voters

Az igazság az, hogy inkább egyértelműbb válaszra vagyok kíváncsi, mint arra, hogy “nem tudom”, “lehet én nem adnám rá” stb helyett :D

Egyébként már vége a napnak és semmi sem történt ezzel kapcsolatban :D

Off ezt a szavazo motort milyen jo lenne beepiteni, imadok szavazni :D.

Dehat benne van :D