Fórum kérések, ötletek, észrevételek

Ide jöhet minden, ami hiányos, nem jól működik, még nincs, de jó lenne, ha lenne.

ha szeretnétek, akkor szerintem bátran lehet!

Szerintem is siman mehet egy aprohirdetes kategoria ahogy regen bM-en is volt.

De hogyan lenne? Ha sima kategóriaként hozzuk létre, akkor a hirdetések a posztok, amiket kommentelni lehet. Az meg nem biztos, hogy jó.

Attól füg, hogy érdeklődni akarsz tőle, vagy fikázni. Ugyanakkor az érdedklődés mehet privátba is. Szerintem úgy legyen apró(ha lesz), hogy ne lehessen hozzászólni a hírdetésekhez. + Egy olyan szöveggel induljon a rovat, hogy felelőséget nem vállalunk a hírdetőkért, és megemlíteni, a hatályos jogszabályok betartását(ne itt áruljon drogokat, (lő)fegyvereket,stb…
Ja és legyen automata törlés. Mondjuk 1 hónap elteltével automatikusan törölje a hozzászólás(hírdetést).

Üdv mindenkinek! Az adok-veszek jó ötlet, csak az a kérdés legyen e benne kategórizálás, avagy szimplán ömlesztve menjenek az eladásra szánt dolgok? A bm-en jó volt pl az asztali gép stb bontás. Esetleg előre lehetne oda címkéket készíteni, pl iMac, Mini, PPC, stb, stb, talán a kereséseknél is segítséget nyújt. Szerintem nem kell egy hónap után törölni.

OK, megcsináltam őket, aztán majd meglátjuk, hogy jó-e így. Mindjárt keresek valami bevezető szöveget.

1 kedvelés

A válaszokat nem lehet letiltani egy kategóriánál. Ez így azért érdekes is lehet, majd figyelünk.

Sziasztok!
Esetleg tudna valaki nekem kuldeni egy uzenetet itt? Mintha tegnap a “mark as read” nem mukodott volna azonnal, csak par perccel kesobb.
Koszi

ui.: Jo ennyi regi jo arcot latni. :-)

Illetve az alairas lehetosege is jo lenne szerintem.
Esetleg a “:-)”, es egyeb smilek jelek ne legyenek automatikusan igy megjelenitve :smile:? Persze ez csak egy tipp.

Az aláírás akkor látható, ha rákattintasz a user avatarjára :) És tessék neked nem automatikusan átkonvertált smiley. :)

Koszonom. :-D
Az uzenet is megerkezett es jol mukodik a mar as read, tegnap ugylatszik valamit nem jol neztem.

Vannak kategoriak. Arra nem jottem meg ra, hogy hogyan lehet megakadalyozni, hogy egy spammer teleszemetelje a forumot.

Nyugodtan lehesen kommentelni az egy nagyon komoly szuro. Lasd osszes licitalos oldalon lehet, megis vannak erdekes dolgok.

1 kedvelés

Mármint az eladó tudja így szűrni az érdeklődőket? Ez eszembe se jutott…

A komment csak annak nem jo aki trukkozni akar.
Az eladonak is erdeke, hogy megfelelo formaban es aron hirdesse a termeket.
A vasarlonak is erdeke, hogy konnyen tudjon kerdezni egy olyan feluleten ahol a valasz kesobb is megmarad.
Ha valaki szandekosan fikazza valaki hirdeteset, azt ki lehet zarni, de meg egyszerubb ha a kozosseg maga nem foglalkozik vele.

1 kedvelés

Egyetértek az előttem szólóval :)

Egy észrevétel: HA a főoldalra mentek, akkor ömlesztve dobja be a topikokat. Valahogy be kellene állítani úgy a dolgot, hogy kezdésnek úgy jöjjön be, ahogyan a főoldalon a Categories, vagyis a kategóriákra klikkelve látható az oldal. Max oda kellene a tetejére bebiggyeszteni valami üdvözlést. Vélemény?

1 kedvelés

Érdekes, hogy a Kategóriák oldalon az Apróhirdetés kategória nekem nem látszik. Másnál sem? Vagy csak mert üres még és azért nem látszik?

Atallitottam, jo igy?