Miért vennék Macet?

ez tényleg így van, nagyon sokan 2005-ben váltottunk, és lettünk bm tagok… akkortájt még volt a Fix tv-n Mac-es műsor, emlékeztek? ;)

1 kedvelés

használtan vettem az akkori oszeresben, ha jól emlékszem

En mar 2002-ben szerettem volna, akkor lattam eloszor eloben a G4 Titaniumot es az elso iPod-ot. Nem is mondom mekkora hatassal volt ram :)

utolag néztem csak(interneten), szerintem már akkor is gagyi volt :D

Jól elkanyarodtunk ismét, érdemes lenne ezt is külön rakni :D
Akkor én fiatal … vagyok, mert 2007-ben (januárban) vettem az első Macbookomat. Igaz a beszmacen már előtte olvasgattam hozzászólásokat, valamint 2002-2004 között egy középiskolában találkoztam iMac és G3 G4 gépekkel. Én akkor tudtam, hogy egyszer Macet veszek, de ez csak 2007-ben sikerült. Bár az első találkozásom még 1996 vagy 1997-ben volt, de akkor nem realizálódott még bennem az értéke és különlegessége (ez is középiskolában volt)! :D

Azt en is neztem! :-D
Handras meg iJoe is szerepeltek benne egyszer. A musor cimere mondjuk nem emlekszem.
btw. Letezik meg a fix.tv?
ui.: Bar semmi koze nincs a temahoz, eszembe jutott, Windowson milyen egyszeru volt a Y2K problema megoldasa. Legalabbis a TV-ben: https://www.youtube.com/watch?v=dY5azgX9pHM

Most teljesen meginogtam, nem tudom hogy 2004 vagy 2005-ben vasaroltam az elso mac-et :).

Macians :)

1 kedvelés

Rosszul tudod, nekem 2009-es 5.2 MB-van itthon (barátnőm használja az égvilágon semmi baja).

Fekete MB-ben borzalmasan rossz VGA van, YT-n tuti nem megy a FHD már, tiszteséges mkv-vel is megközd de talán még lenyomja.

Ne akard ezt a gépet.

Páromnak ilyen van, már egy ideje panaszkodik a web lassúsága miatt, épp napokban gondolkodtam a cseréjén. ez már nagyon a múlt. egyébként fizikailag teljesen rendben van (a zsanérjával sincs gond)

1 kedvelés

Valamint azt se felejtsuk el, hogy a muanyag csuklotamasz folyamatosan torik. Nem lattam meg 1 evnel idosebb nem tort csuklotamaszt…

ezeket az apple nagyon sokáig ongyen cserélte visszahívási programban. persze nem mindenki használta ki

lefotozam az enyémet? :)

A barátnőm gépében 9400m van így, hogy már megvan és gyakorlatilag csak a képei és ios-es eszközei mangelésére használja teljesn elég de ha most váráolnék gépet biztos hogy nem venném meg. A keret mennyi?

Akkor tényleg egy 5.2es MB mint az én régi gépem. Ha mennék haza még elis gondolkodnék az eladáson :)

hol láttá annyiért?

igen még 20e alsó hangon az ssd és ugy már nem 120 hanem 150e :)

mondjuk egy uj töltő árát bele kell kalkulálni egy ilyenkoru gépnél. (plussz aksi)

Nagy munkara is, kerdes mi a munka.