Autos topic

Autokhoz nem igazan ertek, de szivesebben jarok egy uj autoval, mint egy Zsigulival… Fogyasztas, biztonsag, teljesitmeny, vezetosegito rendszerek, stb…

2 kedvelés

Mutas egy wankel motort ami megy 250e-km-t :) ami még nem is sok. Ennél rosszabb példát mondani se lehetett volna, feladom. ■■■■ minden uj gép g4-et mindnekinek youtubon-ra pedig csak 320x250 15fps video.

//off
De ne vicceskedjünk már. Szerinted nincs normális motor egy ekkora autóba? Aki egy ekkora kasztnihoz ekkora motort választ, az meg is érdemli. Nekünk egy ilyenünk van.

Két literes. :slight_smile:

//on

Azért ne essünk már abba a hibába, hogy azt gondoljuk, hogy a régi csak azért jobb, mert régi.

1 kedvelés

Azért csökkentik a motor űrtartalmát, mert máskülönben nem tudják tartani a szennyezőanyag-kibocsátási normákat… Viszont hülyén hangzana egy újabb motortól, hogy gyengébb… így turbósítják.
(…más kérdés, hogy így sem tartják a normákat)

1 kedvelés

Az Audi Q sehol sem terepjaro, hanem SUV. A Lada Niva meg nem SUV, hanem terepjaro.

1 kedvelés

Ezzel en is igy voltam, amig nem ultem uj VW Golfban. :slight_smile:
Az 1,6 TDI is eleg, autopalyan szokott kicsit kevesnek erzodni.

Az en velemenyem szerint a manapsag gyartott SUV-ra inkabb a SUburban Vehicle definicio illik. Magyarul telekjaro. :-D

3 kedvelés

A 2.0TDI mar nagyon nagy. Az 1.6TDI, 110 LE nekem eleg. :-)

Szivómotor forever! :)

Jah szívó forever :D

1 kedvelés

szivo motor :)))) jah lassan forever, 100 eve pofognek mar ezek kb ugyanugy,
hybrid kell (mar van is;) meg elektromos, az autok 99%a az elmult egy evszazadban olyan rettento sokat nem valtozott

A tesla szép de Pesten kivül alakmatlan (400km hatótáv ennél hov amész többet te egy nap, magyarországon?). Neked jó lenne elektromos autó de utána meg az írod pesten kivül nem jó sehol, és végül lezárod egy olyannal hogy apiacon minden elektromos autó ronda (persze a tesla jó lenne, csak ugye pesten kivül). Minden mondatban megcáfolog az előzőt vagy belekötsz sajátmagadba :D.

Meg kell h vedjem @bfecka-t, mert van igazsag abban amit ir :) Ha az uj tesla modell gyartasa beindulna akkor mo-n is hasznalhato auto lenne. 10m a kocsi + 2-3 m behozni. 400 km tud szoval kb 200 km-re jo vagy barhol mo-n, szerjntem az azert nem rossz :) Minden mas full elektromos a bmw-ken kivul szerintem is ronda :D

igen, az tetszik jobban:)

Igen de neki nemtetszik egyik elektromos auto, budapesten kivül nem jó sehol. De jó az elektromos autó :D. Amugy ha válalhatóbb áron lenne használtan már elektromos autot vettem volna (még ugyis hogy nekem nics lehetőségem a házam elött tölteni.

toyota hybrid nem rossz megoldas :) csak hat nem a sepsegerol hires, foleg nem belul…

Borzalmasak a japán auto designe, az acél gyártás hiánya pedig még nagyobb probléma, a hibrid pedig annyira nem érdekel.

Azert ne felejtsuk el a Fiat Multiplat :smiley:

3 kedvelés

Pont ezt akartam berakni, hogy ez a világ legrondább autoja.
Volt munkahelyemen mindig ezen röhögtünk, hogy ki volt az a fönök aki rábolintott és azt mondta:

  • igen! ez az a forma ami nekünk kell :D.
1 kedvelés

Ez nem rohad mint a többi japán autó? :D