Az Apple felvásárolta a Shazamot

Az Apple ma bejelentette a Shazam felvásárlását. A Shazam az egyik legnépszerűbb iOS alkalmazás, és egyelőre még nem tudni, mi lesz vele a későbbiekben.

Ha beepiti a rendszerbe az elege meno lesz :).

Valóban, google már egy ideje beépítette a sajátját az androidba, szoktam használni:-)

Kerdes milyen a shazamhoz kepest.

De minek??

Nekem általában működik, de egy egymás melletti összehasonlítás tényleg érdekes lenne

Elektronikus zeneben amit hallgatok jo ha a zenek 50% felismeri. A shazam a soundhund meg rosszabb (igaz neha mas jobban megy neki). Kommersz pop zenerl mindegyik megbirkozik, de arra meg nem is iagzan kell :).

Hát ha dobsz pár példát, otthon szívesen kipróbálom, hogy felismeri-e:-)

mivel nem tudom mik azok igy nehez linkelni? :D egy random uj mixet valasz ki a neten es tekerges bele. Valami igenyesebb elektronikus zenet jatszo dj-tol.

Azt hittem van pár zenéd amiről tudod, hogy felismeri/nem ismeri fel:-D
Délután keresek valamit, ha csak nem linkelsz;-)

Telorol vagyok igy nem tudok esetleg penteken.

Jólvan, igyekszek azért keresni valamit a délután, bár nem ígérem, mert sok időm mostanában nincs:-(

Juno.co.uk

1 kedvelés

nyilván az a terv…

Kíváncsi leszek mit csinálnak majd az androidos alkalmazással, van pár tippem :)

Csak az apple musicot fogja ajanlani es kesz :)

Amit hirtelen találtam, abból egyet sem ismert fel, de nem tudom mennyire fair egy napos megjelenésű zenével tesztelni:-D

Nyugodtan megnezheted 1-2 hetes zenekel tapasztalatok alapjan amik nem merulnek fel a zenemegoszto oldalkra (am, spotify…) azokat nem ismerik fel. Az a zene ami megjeleneskor nem kerul fel a spotifyra nem is nagyon szokott vagy csak sokkal kesobb.