BeszéljükMac hír fikázó.

Pontosan ugyanígy vagyok vele.
Egyébként én már kb 2012 óta alig látogattam a fórumot amúgy is. Aztán volt egy pár hónapos fellendülés, de megint visszaestem a mélypontra. Pontosan ilyen okok miatt.
Itt meg napi szinten megy a duma. Jobban érdekel is. Viszont emlékszem, hogy 2006 tájékán a beszmac is ilyen volt. Azóta meg… Remélem ez nem jut majd oda :P

Beszmac-nek az iPhone megjelenése nem tett jót, ugyan az a 30 kérdés minden nap.

Itt vagyok én is. Sziasztok! Most találtam ezt az oldalt (azaz kaptam a linket underscore-tól), és jó újra felfedezni a régi arcokat. Jó látni titeket na! Azt hittem mindenki eltűnt teljesen, hiszen a beszmac-en évek óta senkit sem látok… Lemaradtam valamiről úgy érzem… Na jól van, akkor ezentúl ide jövök. Sok sikert akárki is hozta ezt össze!

5 kedvelés

(Furcsa ez a passzivitás, ott van egy “Apple iMac 24 nem bootol” bejegyzés, 80-an olvasták, és senki sem válaszolt.)

mert senki nem tudja a választ? :D

így kell tönkre tenni egy befektetést :)

Baromi kivancsi lennek a beszmac analytics-re… :)

csak így vakon megmondom: lehangoló.

de

Egy valamiért lesz kár a beszmac elvesztése.
Szoktam néha a régi híreket olvasgatni, nosztalgiázni.
http://beszeljukmac.com/index.php/P16465

Én nem gondolom, hogy a közeljövőben elvesztenénk a beszMacet. :)

Én úgy emlékeztem, akkoriban ritkán voltak 0 hozzászólású hírek (mit manapság), de most ez megdőlt (vagy a hozzászólásokat nem rakták át).

Igen.

Nekem ez nem világos:

Mi az, ami mindenképp frissül majd? A processzor! Jelenleg az Apple MacBookjai Broadwell és Haswell processzorokat használ hordozható gépeiben, idén pedig elérhetővé válik az Intel hatodik generációs processzora, a Skylake – pont júniusban.

Már van egy csomó féle mobil Skylake processzor most is.

Van de gyanitom apple okositottat kap nem teljesen ugyan azt kapja mindig, 4 magos legerosebb igp-vel kaphato mar skylake?

Kell a hordozhatosag? Nem eleg egy gigabites nas sebesseg? Usb 3.0 ssd? Ezek mind olcsobb megoldasok mint helyhiany miatt uj gepet venni…

Thunderboltot nem mertem felvetni mert mar tobb topicban leirtad h szerinted nem eri meg.

1 kedvelés

Tb nem eri meg de egy uj 700e gep igen xD

Menj be egy szervizbe, es csereltesd ki az ssd-det nagyobbra.

En vettem egy 128gbos memkartyat igy a sebbesseget nem igenylonadatok (iTunes, a kepek egy resze, ott van. Sot! A szamomra nagyon fontos adatok az ssd-n, memkartyan es biztonsagi mentesben is!) lehet venni 256 memkartyat is.

Ui.: amugy megneztem van tb-esata atalakito is.

Ne ízéljétek, Fecka jó vásárló (“gombhoz a kabátot”).