Fórum kérések, ötletek, észrevételek

Igen.

Nektek semmi sem jó!!

Ha kevés a port, az a baj…
Ha sok a tartalom, az a baj…

:-))))

3 kedvelés

Ezért van az, hogy nem szabad a felhasználókra hagyatkozni, hanem a “cégnek” kell kitalálnia, hogy mi kell a felhasználónak :D

1 kedvelés

Ismet rovid leallas es frissites kovetkezik.

Minden friss. :-)

2 kedvelés

Szeretem az almamag ikonját, csak kár, hogy az iPhone alkalmazások közt nem mutat jól :frowning:

Nem vagom de nem nagyon komoyl feladat appot kesziteni a forumhoz?

Ahogy kivettem a hozzáértők szavaiból, de igen.

A disqurs app nem mukodik ra? Az ertesitesek miatt lenne nagyon jo

Pont az értesítések csak a fő disqourse-höz jönnének. Nemrégiben én is néztem a lehetőségeket. Egyébként szerintem Amazonon keresztül meg lehetne csinálni nagyjából ingyen, de leprogramozni biztos, hogy nem egyszerű.

Rovid kieses lesz, frissitunk.

Minden friss, mint a tavaszi szello. :-)

4 kedvelés

Nem a mostani frissites ota, mar joideje nekem ugy tunik, hogy a fejlec resz, logo/aktualis froum thread nev, hamburgermenu gomb, profil kepem, ill a felnyillo valasz box alos fele (reply gomb, ‘hide preview’) homalyosak, mint ha nem megfelelo felbontassal jelennenek meg, vagy nalam kell bekapcsolni valamit? bar az oldal tobbi resze tokeletesen eles, ezek a reszek pl ipadon is mar-mar zavaroan homalyosak.
vagy csak koncentraljak a valos forum tartalmakra a kepernyo kozepen, ugyis ott van a Tartalom ;)
(egyebkent legfrissebb osek minden gepemen, MBP nem retina ipad igen)

Nekem nem tűnik most homályosnak retina gépen.

Nalam nem homalyos sehol (FreeBSD Firefox).
Esetleg tudnal egy screenshotot mutatni, illetve kiprobalni masik bongeszobol?

Nálam retinán ilyen:

Viszont full hd-n:

Eddig én sem vettem észre, de talán egy kicsit homályos a full hd…

1 kedvelés

igy nez ki ahogy postoltad, koszi
retine ipaden is ilyen nekem, a mbp az az utolso nem retina
bongeszo safari (chrome on is, most csekkoltam)

Hazaértem. Rádugtam külső 2008-as Cinema Display-re és így néz ki:


Szóval nálam is ilyen nem retina kijelzőn. Ahogy áthúzom a laptop kijelzőjéről ilyen lesz. Úgy hogy valószínű böngésző programozás kérdése lesz az egész és nem nagyon lehet majd vele kezdeni semmit sem web részről. Vagyis ez csak tipp persze.
Egyébként látszik is a screenshoot méretéből, hogy kétszer akkora a mérete is.

Nalam 17" 1920x1200-as MBP-n nem tunik rossznak (10.12.4, Safari 10.1):

Igen, óriási a különbség. Lehet, hogy eleve a Safari 2.0 scale értékkel számolna retinás gépen, hogy ha áthúzzuk, akkor tűéles legyen, viszont nem frissíti újra a layert, mikor visszakerül sima monitorra? Ez akkor lehet, hogy más alkalmazásoknál is így van, csak nem figyeltünk eddig oda nagyon rá?