Fórum kérések, ötletek, észrevételek

Egyébként meg nem a dizájn ennek a fórumnak a legnagyobb problémája, hanem az angol felület. Úgyhogy az angolul tudók legyenek olyan kedvesek besegíteni a transifex-en.

veletlen talaltam erre a forumra.
nekem tetszik. ha megturtok minket, kollegakkal lehet hogy csendben bekoltoznenk a “hang es video” alforumba.

eso, a username hosszat lehet egyre csokkenteni?

3 kedvelés

Hohoooo! :) Szia! :) Megnézem, de nem bíztatlak.

Átírtam, próbáld meg.

koszi szepen… az esetemben nem segitett ("_" - nem megy. “must begin with a letter or number”)
De nem lenyeg. Es meg 1x koszi, hogy ilyen aprosagra is talaltal idot (es turelmet)

I moved a post to an existing topic: Beszmac redesign

Ha valaki bemasol egy linket nem lehetne beallitani hogy az uj ablakban nyiljon meg? Mert utana az ipaden nagy meghulyul az oldal.

Az az alapértelmezett, de mindenki átállíthatja magának a Preferencesben. Megnéznéd, hogy nálad hogy van beállítva?

Ha meghalok se talalom meg :)

Lescrollozol az aljara, ‘Other’ menuponton belul elso checkbox

1 kedvelés

Nekem még a kezdő képernyő nem jön be. Nem lehetne valahogy megoldani az, hogy az új topic jelzés ne időhöz legyen kötve, hanem felhasználónként írja ki, hogy új? Mert pár napig nem léptem be és ami több, mint 1 napos topic volt, azt már nem jelölte újként.

A Preferences alján van egy “Consider topics new when” és alatta egy select. Ott be tudod állítani, hogy addig legyen új, amíg nem olvastad. Központilag nem tudom beállítani sajnos.

Kösz, ez így tökéletes! Csak nem néztem át a preferences-t.
Viszont nem lehetne valahogy másképp kiemelni a new szót? Mert a színe ugyanolyan, mint a mellette lévő címe, így alig vettem most is észre!

Megtaláltam az adminban a beállítást, mostmár megy.

Koszi :-)

Hali, beköltöztem ide is, bár ebben a csupafehérben még nehezen tájékozódom, csakúgy, mint a BeszMac-en. Ez egyébként nem tudom, hogy miért lett divat manapság ez a csupafefér, és miért jó az, ha a felületen megjelenő vezérlőkről első pillantásra nem tudod, hogy mire vonatkoznak, de valószínűleg kénytelen leszek elfogadni - talán az “y” generációnak ez jobban bejön, nekem nem.

Első - szubjektív - észrevételem, hogy a post-oknál pl. a “2d” helyett jobb szeretném, ha a post konkrét dátuma és időpontja jelenne meg, vagy az is.

1 kedvelés

Néha szükség lehet a konkrét időpontra is, de szerintem feleslegesen foglalna nagy helyet. Nekem tetszik így :D (Hozzáteszem, hogy ez csak az én véleményem és nem vagyok döntéshozó a fórumban)
És ha rámész a “2D” feliratra, akkor 2 másodpercen belül megjelenik a pontos időpont. Tehát ha konkrétan tudni akarod valamelyik írás időpontját, akkor meg lehet nézni.

Újra megkérdezném… :slight_smile:

Bocs, elkerülte a figyelmemet. :)

Sajnos nem, nem kap semmilyen egyedi id-t, ami alapján át lehetne színezni css-sel.

Még egy kérdés: a szerkesztőben nem lehetne betűszínt választani? Vagy egy olyan vezérlő elemet berakni, ami halványabb szürkévé teszi a kommentet? Azért kérdem, mert most hozzászóltam az egyik témához és eléggé Off téma lett, de nem igényel új tpociot. Szóval szívesen megjelöltem volna halványabb színnel, hogy nem annyira fontos amit ott írtam.