Freeway PRO

Ki használja ezt a html/web szerkesztőt?
Elakadtam kéne egy kis segítség :)

Kifejezetten a programmal van problemad, vagy html/css segitseg kell?

sajnos igen, nem érte se a html-hez se a css-hez :) de ezzel a programmal teljesen jól elvagyok. viszont egy mennyire nehéz megoldani hogy flv/mp4 video menjen teljesképernyőn a hátérben? (flexibilisen a böngészőhöz méretezve)

Juni 12. Nyaralok utana majd kerek segitseget ha lehet :)

Nezgetem hat hulye vagyok hozza :D

Este feltelepitem, aztan megnezem, hogy mit lehet kiokoskodni, ha meg szukseged van segitsegre.

Persze, elégé darabosan vagyok még a héten és jövőhéten de utána visszaáll minden a régi kerékvágásba. ha kell és ugy jobb oda is adom a weboldalamat.

Solar: en is hasznaltam par eve.
A hatterben video flexibilis merettel nem egy egyszeru dio freewayben, en sima galeryt szerettem volna anno, de feladtam akkor.
Viszont ajanlom az Adobe Muse-t helyette. Hanyat dobod magad a freeway utan, ami persze par eve egesz jo volt de na.

http://www.iwannaseethelight.com Ez freeway mar regesz jol allok a videoval. Flexi csak arra nem tudom ravenni hogy mindig a hosszabb oldalhoz igazodjon (magassag vagy szelleseg)

solar: a link nem nyilik

Hat oooooooo en klikelek es megy a weboldal cime pedig ez :) esetleg probald meg atmasolni hatha a forum nem engedi valamiert.

kimasolva ok!

ha egy html itemet helyezelbe hatternek, es a a video maga (mondjuk flash formatumban) az nem jarhato ut?

Mobil eszkozon felejtos a flash.

Szerk. Sima videot is belehet dobni ami autoplayel indul is loopban, de mp4 es nem jelenik meg ios alatt. :(