iconstore - vélemények, tapasztalatok

Ma futottam bele ebbe az oldalba. Lehet ilyen árkülönbség a hivatalos kereskedőkhöz képest?

https://iconstore.hu/termekkategoria/mac/macbook-pro/

Vagyis ez csak magányszemélyeknek ennyi?

Ki van írva, hogy bruttó az ár után, szóval érdekes. Tényleg nagyon jó áron árulnak… Lehet egy telefonhívást megér…

Szerk.: közben néztem, hogy minden iphone 6s plus hoz az van írva, hogy elfogyott, majd értesítenek ha lesz.

https://iconstore.hu/shop/iphone-6s-plus-64-gb/

Nem értem, hogy lehet ilyen egy kereskedőnél, azt kéne kiírni, hogy nincs raktáron és mennyi a rendelési idő…

1 kedvelés

Szia!

Köszönjük az észrevételt! A 6 és 6s telefonokból nagyon keveset kaptunk (iPad Pro-ból csupán 2-2 darabot minden modellből), így pár óra alatt el is fogytak. Ahogy tudunk pontos érkezési dátumot az újabb készletről, azonnal kitesszük, addig jobbnak láttuk, ha csak simán elfogyott-ként szerepel az oldalon. Ha feliratkozol az értesítőre, akkor emailben azonnal jelezzük ha újra rendelhető a termék.

A termékeket nem használtként értékesítjük, a feltüntetett árak bruttó árak, cégeknek/magánszemélyeknek egyaránt. Állambácsitól semmit sem kérünk. :)

Mivel új szereplők vagyunk a piacon, ezért nagyon fontosnak tartjuk, hogy bizalommal tekintsenek ránk a vásárlók. Ezért a rendelt termékeket a futár jelenlétében még a fizetés előtt ki lehet próbálni, a garit online az Apple oldalán lehet ellenőrizni.

Egyébként még nálunk is vannak olcsóbbak a piacon. :)

Szívesen válaszolunk minden kérdésre, köszönjük, hogy témát nyitottatok nekünk. :)

Molnár Patrik
iconstore.hu Ügyfélszolgálat
06 21 25 25 220

Ps: ha valaki többet szeretne fizetni, mint a feltüntetett vételár, természetesen van rá lehetőség. ;)

1 kedvelés

Igazán nincs mit, ezért kapom a fizetésem! ;)

Molnár Patrik
iconstore.hu Ügyfélszolgálat
06 21 25 25 220

2 kedvelés

Én módosítanám a topic címét “iconstore”-ra és egyből lehetne véleményt/tapasztalatot is írni. Minden esetre tényleg pozitív, hogy itt fórumon is vissza jeleztek.

Ha van rá lehetőség, örömmel vesszük. :)

Molnár Patrik
iconstore.hu Ügyfélszolgálat
06 21 25 25 220

Legyen így…

2 kedvelés

Köszönjük! :slight_smile:

Molnár Patrik
iconstore.hu Ügyfélszolgálat
06 21 25 25 220

Most oda jutottam, hogy megnézem ezt az iconstore boltot mint potenciális vásárló. Jók az árak, de pl. az összes iPhone elfogyott. Erről a vicc jutott eszembe…