Milyen mobiltelefont?

Sziasztok!
A jelenlegi telefonom, egy Nexus 4, kezd lassan megerni a levaltasra. Az akkumulator mar 1 napot is nehezen huz ki, a SIM kartyat idonkent elveszti, akar hivas kozben is, ezert idonkent megszakad a hivas.
Sokat gondolkodtam, hogy milyen platformot valasszak kovetkezo telefonnak es arra jutottam, hogy egy “hagyomanyos” telefon felelne meg nekem a legjobban. Alapvetoen csak zenelejatszasra van szuksegem, semmi masra, nem is szeretnek okostelefont. Sajnos ilyeneket manapsag nem nagyon reklamoznak, nem is vagyok nagyon kepben, hogy milyen lehetosegeim vannak.
Roviden osszfoglalva a kovetkezokre van szuksegem:

  • Massziv, fem keszulekhaz
  • Jo akkumulator, kb. 1 hetes mukodes (keves hasznalattal)
  • microSD kartyahely
  • Bluetooth kihangosito/fulhallgato tamogatasa
  • Zenelejatszo

Tudnatok nekem segiteni, milyen hagyomanyos telefonok felelnek meg ezeknek a felteteleknek? Elore is koszonom a segitseget!

nokia 225, igaz müanyag viszont röhelyesen olcsó, dual sim, 3 hetes üzemidő, böngészni is lehet vele de wifi nincs benne (BT, micro sd kártya). mi amióta kiköltöztünk külföldre a régi magyarkártyát tartjuk egy ilyenbe.

Koszonom, neztem ezt is, illetve az 515-ot is. Azon kivul, hogy fem a keszulekhaz (es joval dragabb), nyujt valami pluszt szerinted?

Nem hiszem de szemelyesen nem ismerem viszont ami nekem van a celnak tokeletesen megfel, kicsit retro a menu rendszer de ez van :). Jah es magyar nyelv nincs benne de gondolom ez nem gond.