Németország

gyerekek van közületek valaki aki esetleg ENGER-ben él tartózkodik vagy a közelebbi városban és tudna segíteni?

köszi

update--------
MÁR NEM AKTUÁLIS!

Annyian nem vagyunk, hogy oda is jusson belőlünk! :slight_smile:
Müncheni kapcsolatom van.

Miben van szükség segítségre?

van 2 lemezjátszó, amit a srác csak személyes átvétellel ad el, ebben kellene a segítség, én kifizetek mindent, csak elkéne hozni és elküldeni nekem. Megoldható lenne? Előre is köszönöm!

Tőlem egy kicsit távol van, de lehet valaki a környékről jelentkezik :slightly_smiling_face:

Ejjj 4 éve meg paderbornban eltem, onnan 50km-re már sajnos most Linz, Ausztria. Milyen lemezjátszók ausztriában vagy hozzám közelebb nincs.
Osztrák adok-veszek: www.willhaben.at.
Ha 1210 kell linzben van mindig egy pár darabb eladó :smiley:

Haha, igen igen, az, 1200MK2, de ezek nagyon jó állapotban vannak, és csak €1250 a pár. De kösz a tippet. Esetleg nem maradt ott ismerősöd akire lehetne számítani?

Van ismerősöm de már nyugdíj közelében, nem kérnék tőle ilyet. De ausztriában is lehet ilyen áron találni ha vár egy kicsit az ember. De legyünk őszintén ha az átlagos darab ár 1000 euról indul nem oknélkül adja el féláron

Első keresésre:

Ahogy látom az osztárkoknál sokkal drágább, mint németeknél. 1200-1500 az reális, nem a 2000-4000- Ennyiért már GR-t kapok, MK7-et meg nem igazán szeretnék.

Ja nézegetem, ott vagyok az oldalon amit küldtél :))

1 kedvelés

De hat 1600 van rackel bécsben. 1800-ert meg magyar is hirdet. Es ugye ezekbol az arakbol még egy 100ast simán lealkudik az ember.
Szerintem 1500 elhozhato es ezert te magad is eltudsz menni, a rackek darabja kapasbol 100-150 euro also hangon.

Ui.: es ha a kek concordot is adja hozza nem is nagyon kell rajta gondolkodni.

ezt nem találtam meg, ez jónak tűnik, de Balázst igen :)), de az ramaty állapotban van. Nekem nem munkára kell, hanem csak hobby :slight_smile: én hülye eladtam őket, legrosszabb döntésem volt. Az a Concord az felejtős, van Concord MkII-m

Akkor meg a concordot is elpaszolod rola, ha a rack se kell azt is. A vegen olcsobb lesz mint a nemet es te eltudsz menni erte. Mert most hiaba szolok egy 65 eves ismerösnek, nagyon nem szeretnem hogy cipelje es rohadtul nem is ert hozza. Azert az mk2-bol a legujabb is mar 25-30 eves lehet.

Megneztem 2010ig gyartottak :smiley: az azert kemeny

Világ legtöbbet eladott dj cucca, tank, elnyűhetetlen. Uj MK7-et 750ért tudok…

Tisztaban vagyok vele, de ha ráálsz, nem forgat meg urban legend, kiprobáltuk :rofl:

Amugy mi a problema az mk7-tel?

Az MK7 már egy gyengébb konstrukció, Maláj gyártmány nem Japán 9,5Kg a régiek meg 12kg. Technikailag az MK7 már jobb, de gyérebb minőség sajnos…

Hát nem hiszem, hogy a 3kg mulik. De ha igen szetszeded es raksz bele olmot :smiley: elhiszem hogy tresorban fontos hogy 9,5 vs 12 kg (amugy utana neztem 9.6 vs 11kg, de a kisszobában ennek nem lesz jelentősége.

Csak belegondolok nálunk mit kaptak ezek a cuccok én biztosan nem adnék értük látatlanba 1500 eurót.

Ui.: a 1200G 18 kg 🫣🥹

Abszolút nem számít, csak simán a tudat, tudod ez ilyen lövés, megszokás…

1 kedvelés

This topic was automatically closed 60 days after the last reply. New replies are no longer allowed.