Program promók

A ForkLift most epp 1.99 a Mac App Storeban.
A teljes Lego Star Wars sorozat pedig 4.99.

Nekem már 19.99 a ForkLift

Most mar nalam is annyi. Augusztus 25-en vettem meg, es 2 napja, amikor a hozzaszolast irtam, meg mindig 1.99 volt. Valszeg csak egy hetig volt learazva.

Liquivid 1.2
Egy videó és fénykép szerkesztő. Ismeri és kezeli a legtöbb népszerű formátumot, minden felbontásban (beleértve a HD-t, 2.7K-t és 4K-t). A Liquivid olyan eszközöket biztosít, mint a defishing, zajszűrés, stabilizáció, élesítés, forgatás, szín vagy kontraszt módosítás, a videó sebességének módosítása, vágás.
csak ma ingyenes

DVDFab Media Player
14 napig ingyenes.

MiniTool Mac Data Recovery
csak 1 napig ingyenes

Nem promo, de itt a MacUpdate oszi bundle-je.

http://deals.macupdate.com/bundle/affil/15998

Toast es ExpanDrive van benne tobbek kozott.

/off Toast!
Múltkor kaptam egy DVD-t képekkel. Munka, 70 éves megrendelőtől. De amúgy ki használ még ilyen eszközöket?

Igen, en is megorultem a Toastnak, amit meg egy MacUpdate bundle-ben vettem boldogult lanykoromban, aztan elkezdtem dvd-meghajtot tartalmazo macet keresni itthon. Nem talaltam.

Ingyenes lett a Leawo Blu-ray/ DVD/ Video Player

SILVER Projects Premium csak ma ingyenes.

Az EaseUS Mac Data Recovery Wizard Pro egy ideig ingyenes.

Sticky Password egy éves licence, csak ma.

Bitdefender Antivirus for Mac
Mivel a Mac egyre népszerűbb, a hackerek és a vírus készítők célpontjává vált. Védd a Mac-ed a Bitdefender víruskeresőjével, ami tökéletes összhangban működik az OS X-el. Gyors keresést, és hatékony védelmet kínál a malware-ek ellen, lassítás nélkül.
1 napig ingyenes.

zCloud
A zCloud az egyik legegyszerűbb módja, hogy megossz fájlokat, és képernyőfotókat. Zökkenőmentesen és gyorsan küldhetsz fájlokat és képernyőfotókat barátoknak, munkatársaknak vagy más partnereknek.
2 napig ingyenes.

Chronicles of Emerland. Solitaire 2 napig ingyenes

Franzis Analog Projects
1 napig ingyenes.

MacX iPhone iPad Video Converter
November 9-ig aktiválni kell.

iShare
2 napig ingyenes.

DiskKeeper Advanced Cleaner 2 napig ingyenes.