Program promók

Most pedig ez a link nem jó…

Ez nem az én napom… Javítottam, köszi!

Nem csak nem a Te napod, mert a pdf password remover meg nem fogadja el a sorozatszámot, amit kitettek…
Azért köszi, az eddigieket is!

Tuti elfogadja, Direkt kipróbáltam OS X, és Windows alatt is. Nem keverted össze a wines kódot, nem maradt a végén/eljén 1-2 felesleges szóköz?

Csak én cseszhettem el valamit, mert az előbb nem kajálta meg.
Köszi!

Advanced Mac Cleaner
14 napig ingyenes
-Többszörös tisztítás
Segít visszanyerni a meghajtókon elveszett helyet.
-App-kezelő
Segít az alkalmazások, az internet előzmények és az automatikusan induló programok kezelésében.

  • Duplikátumok eltávolítása
    Megkeresi és törli a duplikált fájlokat, amik feleslegesen foglalnak helyet a meghajtókon.
  • Lemez tisztító
    Többféle tisztítási lehetőséget biztosít a meghajtók tisztítására, és visszanyeri az elpazarolt lemezterületet.
  • Segédprogramok
    Alkalmazások eltávolítása egyetlen kattintással. Megnézheted, és kezelheted az automatikusan induló alkalmazásokat és a böngészés előzményeit.
  • Fájlkezelő
    Megnézheted és kezelheted a nagy és duplikált fájlokat, így csökkentheted a rendetlenséget.

Fene, reggel láttam, reggel már nem volt időm megnézni, de megnyitottam az oldalt és persze, hogy elfelejtettem a munkahelyemen letölteni :( Mondjuk szerencsére helyette van az ingyenes CyberDuck, ami szerintem egész jó program.

A vicomsft ftp-re gondolsz? Azt még egy napig letöltheted innen.

Köszi! Sikerült is letölteni, sikerült is regisztrálni!

Franzis Color Projects Professional - Windows, OS X
2 napig ingyenes.
Egyedi és új lehetőségeket kínál, csodálatos művészeti alkotásokat hozhatsz létre a fényképeidből.
84 finomra hangolt beállítás, 85 magas minőségű szűrő, 35 profi film emulátor, 16 bites minőség!

iMyfone Umate Personal - Windows, OS X
3 napig ingyenes.
Az iMyfone Umate, egy könnyen használható iPhone tisztító. Biztonságosan eltávolítja a feleslegessé vált fájlokat, az ideiglenes fájlokat, a fényképeket veszteségmentesen tömöríti, törli a nagy fájlokat, és eltávolítja az app-okat. Így rengeteg helyet szabadít fel az iOS eszközökön, anélkül, hogy törölnöd kéne a kedvenc fényképeidet, videókat.

[WinX HD Video Converter] (http://www.winxdvd.com/giveaway/convert-video-free-mac.htm)
21napig ingyenes
● Támogatja a QSV és Nvidia NVENC hardware-es gyorsítási technikákat.
● Az egyik leggyorsabb 4K, 8k, MKV, MP4, AVI, stb. konverter.
● Több mint 410 profil Apple, Android, stb. eszközökhöz.
● Több min 300 WEBoldalról képes videót letölteni.
● Videószerkesztő összefűzés/képméret módosítás/vágás/feliratozás

EaseUS Data Recovery Wizard for Mac
Korlátozott ideig ingyenes(napi 100 licence-et osztanak szét)
Megbízható és biztonságos adat visszaszerző szoftver, ami helyreállítja a törölt, formázott adatokat. Gyorsan és egyszerűen!

Picture Collage Maker
Korlátozott ideig ingyenes.
A program segítségével bárki képes lélegzetelállító fotó kollázst készteni.

Photomatix Essential 4- Windows, OS X
1 napig ingyenes.
HDR fotósoknak szóló program. Expó sorozatból képes 1 HDR képet készíteni, eltávolítja a szellemeket (bemozdulásokat), stb …

1 kedvelés

DxO OpticsPro 9 Elite Edition - Windows, OS X
Augusztus 31-ig ingyenes.
Az alkalmazás automatikusan kijavítja a fényképeid. Ez egy jó kis szoftver, amivel testre szabottan lehet kijavítani a kamera egyéni hibáit, beleértve a lencse vignettálást és a kromatikus aberrációt.
Egy egyedi szoftver, ami lehetővé teszi, hogy a képek készítésére használt fényképezőgép és a lencse pontos típusa alapján korrigáljon.

PHOTO Works projects 3 element - Windows, OS X
Csak ma ingyenes.
Felejts el mindent, amit eddig hallottál fénykép szerkesztésről. A program 75 gyári beállítást tartalmaz, amivel egy pillantás alatt úgy módosíthatod a fotóidat, hogy nem csak téged győz meg az eredmény, hanem bárki mást is.

Screen Grabber Pro
Korlátozott ideig ingyenes.

  • Felvételt készít a képernyőn történtekről
  • Felveszi a mikrofon, és WEB kamera képét is.
  • Afelvételen láthetó az egér, és effektek mutatják a műveleteket.
  • fejlett beállítási lehetőségek a videó minőségének módosítására
  • Képernyőfotók készítése

COLOR Projects Professional
1 napig ingyenes.

  • Egyedi és új lehetőséget kínál, hogy csodálatos művészeti alkotásokat készíts – intelligens eszközökkel, és egy hatékony munkafolyamattal átalakíthatod a digitális színes fényképeket.
  • A 84 finomra hangolt beállítás készlettel, a 85 minőségi szűrővel, a 35 profi film emulációs Grain motorral és tökéletesre hangolt tonális érték átalakítással, most létrehozhatsz egyedi high-end műveket, teljes 16 bites minőségben!

Affinity Photos alkalmazás most 20% kedvezménnyel kapható, itt írtam róla részletesebben: Affinity Photos