Új MacBook Air, normális billentyűzettel

Nesze neked adatvedelem :slight_smile:

Szomorúan időszerű: Csernobil.

3szor gyorsabban mert harmad annyi a bitrate…

Vettem egyet, a legkisebb konfigot, gyakorlatilag csak azért, hogy Citrix illetve Jump Desktop segítségével távoli gépeken tudjak fejleszteni. Két monitorral baromira zúg, akkor is, amikor nem fut semmi a gépen, pedig direkt vettem a kétmagos i3-mal, mert hátha az nem melegszik annyira. Amikor a venti ezerrel pörög, akkor nyilván nagyon gyorsan merül az akksi. Egyébként jól összerakott gép, jó a billentyűzet, az ujjlenyomat olvasó nagyon kényelmes, kicsi, könnyű.

1 kedvelés

Tehát ha jól értem akkor mindenre jó a gép, kivéve amire vetted? :)
Egyébként néha én (is) becsapva érzem magam az akksi miatt. “Pro” gépről beszélünk, és bármi olyat csinálok rajta ami effektíve munka, akkor merül mint a huzat.
De elég csak egy MS Teams-re gondolni, 2-2,5 óra alatt lemeríti a gépet, pedig nem gondolnám, hogy egy csoportos vidochatnek megterhelőnek kéne lennie a gépnek.

Sajnos a retina felbontás és a videó konferencia nem barátok, skype, teams képernyő megosztással nálam is 2,5-3 alatt lemeríti a 15" 2018-as pro-t.

[quote=“esojaro, post:24, topic:1515, full:true”]
Vettem egyet, a legkisebb konfigot, gyakorlatilag csak azért, hogy Citrix illetve Jump Desktop segítségével távoli gépeken tudjak fejleszteni. Két monitorral baromira zúg, akkor is, amikor nem fut semmi a gépen, pedig direkt vettem a kétmagos i3-mal, mert hátha az nem melegszik annyira. [/quote]

Egy ilyen remote grafikus környezeten a fejlesztés működhet folyékonyan? RDP-n gigabites lan-on is sokszor “röcög” főleg ha full hd-nél nagyobb esetleg 4k felbontáson megy, azért érezhetően nem natív érzés.

Egyik monitorom sem 4K, úgyhogy erre nem tudok mit mondani. Van egy WQHD, azon az egér “szellemképes”, kisebb felbontáson nem vettem észre ilyet. De én főleg gépelek, szóval nem annyira zavar. Appok közötti váltás gyors, a Windows meg mindenhogy fáj :D

1 kedvelés

Teljesen jó arra, amire vettem, csak lehetne halkabb. Mondjuk sokkal halkabb. :smiley: Ráadásul nem is mindig csinálja, még nem jöttem rá, mi zaklatja fel. A Google Meet az tuti, a Zoom viszont egyáltalán nem.