Miért vennék Macet?

Látom Neked nagyon megy a keresés :D
Olyat láttatok-e már, hogy: express card - > sata, vagy usb?
Usb-st pár éve vettem ebay-ről, de az nem ette meg a Verbatim express card ssd-t, ami azóta is ott van a fiókban, és várja a jobb sorsot. Sajnos azon még nincs usb kivezetés mint a Wintec ExpressCard-on, amit a verba helyett vettem, és azóta is remekül működik.

A verbával annyi volt a baj, hogy nem lehet róla bootolni, csak adattárnak jó, arra meg éppen nem volt szükségem, de ez csak a próbálkozások után derült ki számomra.

nyilván ez nem egy régi mini ujítására van.

http://www.ebay.de/itm/USB-3-0-2x-Express-Card-Hub-Notebook-Laptop-Adapter-Controller-Karte-2-Port-Neu-/141003887100?hash=item20d47c91fc:g:4jwAAOxyyq5TM2cb

http://www.ebay.de/itm/Sonnet-Tempo-Edge-SATA-6Gb-Pro-ExpressCard-34-1-port-TSATA6-PRO1-E34-/291624550602?hash=item43e62d80ca:g:WsoAAOSwys5WVY9v

Félre értettél, azt hiszem.
Ilyenem van: Verbatim expressCard ssd és szeretném sata, vagy usb csatolóval géphez kötni.

szerintem ez tecnikailag nem megoldható, teljesen más protokol.

Add el, lassú vacak, még azt a keveset is elveszítenéd a többszörös interface-konverzióval. Egyébként is keversz valamit, úgy érzem.

Szerintem meg. De csak mint adattár működik, bootolni nem tudsz róla.
MBP 4.1ben volt tesztelve. Annak kell utána nézni, hogy milyen OS-hez érhető még el driver.

Beszélhetünk róla, ha érdekel valakit. Szinte csak kipróbálva lett.

Én is rendszernek szerettem volna, de nem bootable. A gyártó annyit reagált erre, hogy “ez ilyen”.
Ezután vettem iJoe-tól egy Wintec 96GB-ost. Évekig az volt a rendszer meghajtóm, 2-3 hónapja került a gépbe egy 240es Kingston, benne maradt a Wintec is, a 650es WD pedig ment az optika helyére. Mivel ebben a gépben még ATA-s az optika, ezért félő volt, hogy nagyon lassú lesz, de a hdd alapból sem gyors, így nem zavaró.

hirtelen csak Amazon-on

Elsonek en is ketelkedtem, de igen tenyleg kepesek lesznek kiszedni belole.

Helyes! :D

Még kétes a dolog, tegnap már nézegetem BT füleseket de eddig még nem tetszett semmi.

Ennyiert megkell venni, amugy nektek is iosen a beszeljukmaces hirdetes kepe kartintas utan 1x1 cmben jon be? :D

Nekem 6s plus-on mondjuk 3x3 cm, de az biztos, hogy nem optimáils

Ja és a másik képet, nem tudom megnézni IOS-en…

1 kedvelés

Maces oldal es nincs iosre optimalizalva :D

Az “optimalizálás” csak egy elcsépelt varázsszó – ha épphogy elfut, akkor már az. :)

1 kedvelés

hogy káromkodtam, mikor kijött erről a hír…

én is. fél éves volt a g5 imac-em

Es aki a pm g5 quadot vette meg :)