Miért vennék Macet?

Hat en azt honnan tudjam? Gondolom azert, hogy a nagyot vegyek a nepek.

1 kedvelés

Szerintem nem csak az a kérdés, hogy miért a nagyobban, hanem az is, hogy miért csak az iMacben?
Egyébként első tesztek alapján 7-20% előnye lehet a korábbi gépekhez. Kíváncsi leszek majd Macbook Pro-nál mennyi lesz a különbség.

Azert az igp lenyegesen erosebb. De mar nem erdekel hetvegen szetnezek :D

Teged, en viszont nem fogok egy 49" tv elott facebookozni vagy ide az almamagra irogatni. Biztos nagyon jo de ne probald megmagyarazni hogy kenyelmes forgatni a fejed, jah es 49nek nem 22 a fele. Legfeljebb tesok kozott.

Milyen messziről nézed azt a mozivásznat?

Én már nem nézek szét, mert már megvan! :)

mit vettél végül? én holnap megyek.

Legolcsóbb Retinás Macbook Pro 15".

ááááá arra itt németben nincs keret :D

Én sem két hónap alatt gyűjtöttem össze rá a pénzt :)

persze-persze közép/kelet balkánon lapátolják a pénzt a fejelesztők. nem kell szerénykedni :).

amúgy én 13" MBP szeretnék 256ssd-vel.

2 kedvelés

Én egy 2014 mid 13" rMBP-t 8GB ram-al 256ssd-vel. Nekem nagyon bejött, könnyű és erős :D

1 kedvelés

meg van a gép éppen jönnek a frissítések. :)

2 kedvelés

Meselj!

Nem lesz mit mesélnie, nála mindig minden flottul működik. :P

1 kedvelés

random megszakad az egér BT-n ezt nem értem miért de a gép 10.10 volt még most megy az update 10.11-re. ennyi idő után még megy minden.
10.7 óta ugyan azt a rendszert vittem végig most szeretnék egy clean installt így egy jó darabig eltart a költözés :)

Én ilyet vettem tegnap :D

Ha most ezt tőlem kérded, akkor erre sajnos nem tudok válaszolni, mert még nem próbálgattam. Egyébként egy-egy weboldalon jó megnézni egy angol szót, hogy mit jelent (persze be van rakva angol-magyar szótár a Dictionaryba), de pl a weboldalak előnézetét nem fogom valószínűleg sokszor használni.
Külső programok meg még nincsenek a gépemen, VLC is csak le van töltve, de még a DMG-t sem nyitottam meg :)
Ha majd mindent átmásoltam, telepítem a programokat és majd kiderül, hogy van-e valamelyik amelyik tudja. Jó lenne egy gyűjtő oldal, ahol kiírnák, hogy melyik alkalmazás támogatja.

Egyébként én nem értem, hogy miért számít az, hogy mennyi idő alatt kapcsol be a gép? Ki nem sz… le? Én sosem kapcsolom ki a gépet. Akkor indítom csak újra, amikor jön egy rendszerfrissítés és kéri. Egyébként meg alvó állapot után 1-2 másodperccel már használhatom is a gépet.
Munkahelyen meg meg lehet inni addig egy kávét míg bekapcsol a gép. Úgy is mindenki azt csinálja :)

akkor te nagyon ■■■■ torrent oldalt néztél :D. amúgy már csak neten olvasgatni is kényelmesebb egy retina kijelzőn mint sima monitoron.