5K iMac vs Mac Pro 4.1

Sziasztok,

Szerintetek érdemes eladni, egy MP4.1 ráfizetéssel venni egy 5K iMac-et?

jobb nem jobb, van valakinek ilyen tapasztalata? Tudom MP bővíthető, de 10 év alatt mind két MP-ba memóriát ssd vettem csak. Nagyon nem tuningolgattam. De valahogy kicsit tartok az iMac-től.
Viszont csábító az a 27"5k monitor. De ebbe még egy CD- sem tudok betenni, bár az utóbbi időben nem igazán használtam. Szóval kérlek segítsetek. Köszi

Mire hasznalod? Hany magos mp?
De en leszek az a tabor aki azt mondja erdemes, a tobbiek pedig akik nem. Hangra kell igaz?

Amugy en mar kibirnam jovohetig biztosan :)

nem hangra, dizájn grafika, kevés 3d CAD, kevés video, a mostani MP4 8 magos 16GB Ram

az új IMacaet biztos nem kapnám meg 530ért

Az hogy mennyire kalibralhato es szigelyes nem tudom. Reljesitmenyben annyira nem lesz kevesebb cpuban. Menj be probald ki. En biztosan cserelnem. Foleg ha otthon melozol es napi 14 orat megy a gep mar az aramon kisporolod 3 ev alatt egy reszet.

nem tudom, ebben xeon procik vannak 8mag abba meg i5 4mag, néztem már, de a próbára itt kellene legyen legalább 2 napig

Es van koztuk jo par ev :) cpu teren.

Feckanak csinald meg a weblapjat felaron es megvan a gep :D csak viccelek.

Retina mbp ota en mar tuti nem valtanek nem retina gepre. Mar nem is hasznalom a fhd monitorom mert nem birom. Nezegetm mar a monitorokat de meg nem tudom.

jó biznisz, Feckának weblap :))),
igen nagyon szép a képe a retinásnak,

Solar, az a vállalkozás, amelyik nem tudja kitermelni a villanyszámla-különbséget, az … … …

Narayan, az egybegéppel vigyázni kell.
A nyolcmagos MP még mindig megeszi az i5-ös iMacet, 4k monitort már kapsz 200-ért (http://oaziscomputer.hu/termekek/monitorok/27-28/dell-ultrasharp-p2715q), videokártya is elérhető.
(Hallomásból úgy tudom, az iMac-nek és egyéb retinásoknak tényleg szép a képe … csak nem jó. :))

nem tudom hogy megeszi e, de a kuka MP és az 5k iMac versenyben nem sokkal maradt el az iMac.

de valami nem stimmel azzal, hogy egy 5k annyiba kerül, míg egy MP5.1 500e körül mozog és abba nincs 5K s monitor, az imac-ben meg csak a monitor 500e…

1 kedvelés

Ezt csak az arkulonbsegre mondtam. Pazarolni meg amugysem szeretek.

Nezd meg szerintem brutalis az 5k-s imac-ek.

Teljesitmenyben nem lesz keves, teszteken a legerosebb imac 15k pont a legerosebb 4.1es mp 14900.

az a bajom ezzel, ha ssd-t akarok cserélni el kell vigyem egy szervízbe.
de az újban biztos megoldják

Akkor ne vegyel imacet :) valamit valamiert.

ha tudnám mit akarok , nem kértem volna a segítségeteket, kíváncsi vagyok mindenki véleményére.

Csinaljunk szavazast :) ugy szeretek szavazni :)

Ha univerzalis gepre lenne szuksegem es nincsenek elozetes spec kovetelmenyek (colour correction-hoz spec gpu, fiber channel vagy mas kartya) akkor talan a frissebb imac 5k vennem.

Szerk: az imac nem munkagep… De az imac5k vs mp 4.1 kozul talan megis az imac-et vennem. Otthonra. Es 1 ev mulva a gyereknek meg atpasszolhatom

2 kedvelés