Apple billentyűzet Windows 10 pc-vel

Van esetleg valaki, akinek sikerült a fenti kombót működésre bírni? Letöltöttük a bootcamp drivereket, de tovabbra sem mennek a spéci billentyűk. (Fényerő, hang, media)

Mikori driver? Már benne van a W10 támogatás?
Elméletileg ezzel már oké. (Azért előtte egy(két) víruskergetővel nézd meg.)

1 kedvelés

Nagyon koszi, mukodik. :)

1 kedvelés

nekem ez nagyon furán megy…
otthon macbook, win10, kompatibilitási módban felerőltettem a bootcamp 4(asszem, de mindenképp régi) drivereket, és megy minden szépen.

itt melóban egy dell pc, apple keyboarddal, friss és bootcamp 4-es driverrel próbálva ugyanaz:
hangerőgombok mennek, a lejátszás/szünet nem.

az istenért sem tudtam rájönni mi a baja… (bár eléggé limitált időm van próbálgatni ezt:-(

ha van ötlet, hogy mivel tudnám tesztelni, hogy hol a hiba, azt szívesen fogadnám

Több mint egy év után, de ha már idekerültem megint, megválaszolom magamnak az új kérdés után:-D

A bluetoothos Apple billencset ki kell/érdemes kapcsolni nap végén, vagy akár hétvégére?


Nem az Apple driverek hibája volt, megy az rendesen. A probléma a Google Play Musicban van, azaz ahogy az kezeli a médiagombokat. Ahhoz, hogy működjön, fel kell rakni a miniplayer extensiont, és abbaj a segítségével küldi át a gombnyomást. Nade. Melóban nem saját profillal vagyok a böngészőbe bejelentkezve, hanem a cégessel, de a music meg a saját profilomon van, és a kettőt nem lehetett így összehozni, ezért nem ment.

Én sosem szoktam. Elmentem másfél hétre őszölni és akkor is bekapcsolva maradt. Persze nem figyeltem, hogy mennyi volt a töltöttsége indulás előtt, de még így is maradt benne éppen szufla. Persze azért nem árt kikapcsolni.

Jólvan, köszi, akkor hétközben hagyom, hétvégére meg kikapcsolom:-)

Na ez fontosabb, és még a windows-hoz is kapcsolódik.

Nem tudok altgr-q vagy altgr-w kombinációt írni a billentyűzettel. Androidra is rákötöttem, de legalább ott sem megy:
mindkét kombináció előhozza vagy eltűnteti a virtuális billentyűzetet.

Mac-en tudtommal ezek a kombinációk nem szükségesek, nem tudom hogy lehetne kipróbálni…

Ötletek esetleg?

szerk:
Megnéztem és mac-en is vannak ott karakterek, de nem írja azt a párat, sőt a billentyűleütést sem mutatja ott. Asszem megy gariban vissza… (Még jó, hogy itt a használt cuccokra is van egy év gari, 15 nap meg ilyesmi)

Csak kíváncsiságból ctrl+alt q, w mit csinál? Vagy már késő, mert vissza is vitted? :)

Meg megvan, ezt egyedul windowson probaltam, ott ugyanugy nem jott ki belole semmi. Androidos telefonon meg mac os-en megnezem holnap

Van egy másik módja is: használj angol billentyűzetet! :)

Androidon és Sierrán ugyan az a helyzet. Fura, nem értem, de nembaj. Visszaküldjük aztán meglátjuk mit veszek a helyére…