Apple MacBook Pro mid 2009 A1278

Ha formaztad, nyilvan nincs :slight_smile: Habar ugye, te tudod, hogy pontosan mit csinaltal. Mindenestre, kikapcs, bekapcs es CMD+R.

Sajnos nem sikerült.Egy villogó mappa jelenik csak meg kérdőjellel.

Ha a “T”-t nyomod bekapcsolás közben, megjelenik egy nagy Firewire-jel a képernyőn?
Ha igen, a gép “target disk”-módba került, így egy másik Mac-ről újratelepíthető.

sajnos semmi nem jelenik meg.Van egy Recovery partition creator program,azt letöltöttem,de nem tudom,hogyan tudnám telepíteni a winyóra,vagy pendrive-ra.Elvileg az jó lenne az el capitanhoz,de mindenhez tökéletesen működő gép kell úgy nézem,és nincs vészhelyzeti megoldás :frowning:

Tehat nymkodod a T-t es nem tortenik semmi? Szerintem tuti, hogy van rajta firmware password. Tehat egyedul, a CMD+R -re reagal, arra jon egy villogo mappa kerdojellel, miszerint o szeretne betolteni a Recoveryt, de nem tudja. OPTION-t nyomva nem jon be a valaszto es T-t nyomva se lep be target disk modeba? PRAM reset sem mukodik? (elvileg nem, ha van firmware password). PRAM resetet ugy tudsz csinalni, hogy bekapcsolas utan a CMD+OPTION+P+R gombokat nyomkodod.

(Nyomkodod helyett nyomva tartod.)
Marad az, hogy kiszereled a vinyót, úgy telepíted másnál, vagy netán cseréled egy telepített SSD-re.

This topic was automatically closed 60 days after the last reply. New replies are no longer allowed.