Apple Special Event 2016.09.07.

Nem ezt adják a teló mellé, de vehetsz, ha az agyevő zombik támadását túlélted, és be vagy gombázva. Más okot nem tudok elképzelni.

2 kedvelés

hmm igy elsore vegig nezve egy indokott nem latok, hogy mert gondolkozzak el 6s plus levaltasan. Max a dual kamera, de az sem vonz igazan. Viszont a watch2 jovetelnek tunik.

A Watch engem teljesen hidegen hagy, és az 5S-t is majd egy SE-re fogom lecserélni, ha ezen már nem lesz hajlandó megmoccanni a rendszer. Nem az én keynote-om volt. :)

Miért mások olcsóbban szórják?:slight_smile:

Szerintem simán szép a cucc…engem inkább az aggasztana,hogy mivel az emberek fülnyílása eltérő…vkinek lehet jó lesz vkinek meg egyáltalán nem…ha kiesik (mert kifog) akkor elég ciki-miki van. :smiley:

Elég booooring volt,sok feles reklám bullshit-el.
Mario,Pokemon fos… oktatás…vuuu biztos jó biznisz, kinevelhetik majd a jövő irányított nemzedékét :D
Az óra alapjáraton számomra idáig egy totál semleges dolog volt,de pl. ilyen fitnesz cuccként kifejezetten eltudnám képzelni,az airpods fülessel kiegészítve igen jó páros lehet.(persze nem ilyen áron) :)
Van benne fantázia,ha magában lehetne telefonként is használni must have kategória lenne (persze csak célirányos alkalmakra!!!) , ha csak vkinek nem feltétel a nagy kijelző ,és mindenféle többnyire felesleges telós ficsőr.

A Beszmac-en se nem nagyon korbácsolta fel az embereket az új iphone és tsa-i… .1 hozzá szólás a híreknél, fórum nulla…:D

Nekem “sima” iPhone 6 pluszom van, de még én sem érzem azt, hogy tényleg le kellene cserélnem. Pedig az enyémben nincs forcetouch meg heysiri sem. Ráadásul lassabb mint, az S széria, de mégsem érzem, hogy megérné. (talán csak az ára miatt, mert még talán jó áron ki lehetne szállni…)

Az óra sem tud többet, csak talán a vízállósága ami jó. No meg a GPS. Nekem sincs órám, gondolkodok a vásárláson, de nem igazán érzem azt, hogy az újabbat kellene vennem.

En a vizallosag miatt gondolkoztam el, illetve futasnal jol jon a gps. Nem talaltam normalis tokot ekkora peklapat telohoz. Alap felelmem h futaskozben szarra azok :D

Akartam ajánlani egy terméket,(bár kinézetre messze nem egy dizájn bajnok),de csak 6s- ig kompatibilis…
Decathlon-os vízálló tok. Csak egy ezres,én pont ilyen és hasonló esetek elkerülése végett vettem egyet,bár az én telefonom kisebb. (4,8 tán)

Azért nem véletlenül vannak ám összekötve azok a fülesek. És ha leveszed a ‘38 ezer forint felett’ szűrőt a keresésből, akadnak még ott találatok.

1 kedvelés

Azert elege rendben van az i7 a sokak alttal sort vizallosag mar alapban, a brutal fekete mar kepeken is nagyon szep. Sokasod cpu gyorsulas jobb aksi ido. Vegre a home gomb nem megy tonkre az is tapenige. (Mecahnikus kapcsolo), noveltek a tarhelyeket.

Amugy komolyan mi hianyzik nektek a telobol?

A fules draga de azert melyik headset tudja azt hogy erzi csak egy vagy ket fullel hasznalod e?

Keramia watch azert elege kiraly, nyilvan ez nem nekunk keszult (mar csak azert se mert feher).

Szoval akkor leszek vita indito meg is mit kellett volna berakni meg? Ez a keynote mindig a telorol szolt es ilyenkor jott az uj ios (mostmar a watch is)

Ui.: a mario pedig a maganemeben rohadt nagy dolog, aki ezt nem latja az egy picut se ismeri a jatekpiacot.

Nem szeretem es nem is hasznalnam, de megis olyan alaveto magatol ertheto dolgot rakott be amit eddig senki.
Amugy nem tartozek szabad valasztas hogy megveszed e a telefonhoz, en feher fulest mar alapban nem vennek akkar milyen. Az elejen jo volt de amiota a samu utan mar minden kinai szarhoz feheret adnak egyszeruen gagyi lett. Ez vonatkozik telefonra laptopra minden. Es amugy szerintem ma mar kicsit csajos is.

nekem ebből a tegnapi bemutatóból abszolút hiányzott a TYŰHA faktor.
fülhallgató: fasza, de ha kiesik a füledből bringázás, vagy futás közben, akkor drága mulatság. ezért én tennék rá egy madzagot, ami a pólomhoz rögzíti a fülest (mint ahogy a hagyomásnyos esetben is). ergo, nem látom értelmét így a fülesnek.
vízálló telefon: szégyen, hogy ez csak most jött be… a többi fícsör meg egetrengető dolog.
óra: nagyonfasza, hogy végre vízálló ez is, nadekérem! ezzel kellett volna kezdeni már az elsőnél! (bár én így is használom tusolásra, dézsázásra, semmi baja). de az is biztos, hogy a következő órám egy garmin lesz.

egyéb hiányosság: szoftver. nem hiszem el, hogy gyakorlatilag MINDENKI, (garmin, suunto, polar, samsung) tud okosabb, többet tudó, több adatot bemutató és elemezhető szoftvert készíteni (akár az apple termékeire is). csak a saját gyártója nem. egy runkeeperrel pontosabban vissza tudom nézni a tevékenységeimet, mint a “health” nevű mai napig beta tudású applikációval. szégyen! szégyellheti magát az Epöl

egyetlen egy dolog tart még mindig az apple-nél. látva a környezetemben lévő embereket, hogy mennyit szívnak a többi mikrokozmoszban lévő rendszerekkel (hardver és szoftver egyformán). az apple meg csak működik.

1 kedvelés

Azért azt is tegyük hozzá, hogy a Huawei érezhetően azért jött ki a kétkamerás telefonnal és az ujjlenyomatos telefonnal, mert elég sok pletyka volt arról, hogy az Apple ilyen eszközt tervez piacra dobni. És ezt egyszerűen azért csinálják, hogy elmondhassák magukról, hogy bezzeg ők már hamarabb kijöttek, mint az Apple és csak másolja őket. Ugyanez volt az okosórával. Mielőtt megjelent volna az első termék, már legalább egy-két évvel korábban volt szó róla, hogy az Apple szeretne egy ilyen terméket megjeleníteni. És ott is nagyon érződött, hogy csak azért jöttek ki gyorsan az Apple előtt, hogy elmondhassák, hogy nem az Apple állt elő ezzel a világmegváltó ötlettel. És igazából én örülök ennek, hogy ez így történt, mert az Apple jól meggondolta, hogy hogyan adja ki az órát, mit fog tudni, mit utálnak a felhasználók a gyorsan megjelenített eszközökben. (persze az üzemidővel nem tudott mit kezdeni az Apple sem sajnos).
Szóval kijött a Huawei kamerája hamarabb. De utána néztem és két teljesen más megközelítésre használják. Persze nem kizárt, hogy kisebb fényviszonyokban a huawei tud majd többet, de mérföldekkel ötletesebbnek találom az Apple megoldását, hogy miért akart bele rakni két lencsét. Szóval számomra úgy jön le ez a két kamerás Huawei, hogy: “te figyi már, az Apple ki akar jönni kétkamerás telefonnal. Mi a francra akarják használni? Csináljuk meg előbb, csak hogy miénk legyen a dicsőség!” És persze nem azt csinálták, mint az Apple (ami persze nem is baj), így viszont hiába volt hamarabb, lehet, hogy közel sem tudja azt, mint az Apple készüléke.

1 kedvelés

Én úgy olvastam, hogy csak csepp álló az i7, sajna az még mindig nem vízálló…

Heartwatch app.

Igen, 6s-re én is találtam volna már. Plus-ra is van amúgy futáshoz tok kb 5-12k árkategóriában, de egyikre sincs ráírva, hogy vízálló :D (nyilván nem véletlen)

Igen, sajnos még ez sem vízálló. Pontosabban nem merik azt mondani, hogy az. Az iPhone7 oldaláról az apróbetűs résznél.
“iPhone 7 and iPhone 7 Plus are splash, water, and dust resistant and were tested under controlled laboratory conditions with a rating of IP67 under IEC standard 60529. Splash, water, and dust resistance are not permanent conditions and resistance might decrease as a result of normal wear. Do not attempt to charge a wet iPhone; refer to the user guide for cleaning and drying instructions. Liquid damage not covered under warranty.”

Wikipédia oldaláról ( https://hu.wikipedia.org/wiki/IP-védettség ):
“6: Teljes mértékben védett por ellen”
“7: Vízbe merülés ellen védett korlátozott ideig (0,15–1 m között 30 percig)”

szerk: még egy sor a wikiről: “IP67: teljes mértékben védett por ellen ÉS vízbe merülés ellen védett korlátozott ideig”

Tehát ha nem is vízálló, de talán ha beleejti valaki a wc-be, akkor nem borul el az agya xarral.

Annak annyi koze van a leicahoz mint a sony telefonokhoz a zeisshez :)

Igen, tudom, hogy a tervezési és gyártási időt nem számítottam bele. És az is jogos, hogy nem feltétlenül az Applnek jutott először ez az eszébe. De az is előfordulhat nagyon könnyedén, hogy elhamarkodták a piacra dobását csak azért, hogy nekik hamarabb legyen kétkamerás telefonjuk. Amúgy mit jelent az, hogy “Jobb volt a Huawei”? Azért mert gyorsabb volt, azért, mert tudja, hogy az Apple mikor tartja általában a bemutatóit és gyorsan megcsinálta, hogy beelőzhesse?
Persze az ujjlenyomat olvasóját sosem próbáltam. De milyen is lehet hosszútávon az a megoldás, amit rendszer szinten nem támogatnak és csak saját szoftverrel működik?

2 kedvelés