Autodesk Flame on OSX

2 kedvelés

Érdekes, hogy az Autodesk mennyire lát fantáziát az OS X-ben. Csak nem sikerült teljesen kinyírni a pro szegmenst. :)

Ez azert is erdekes mert 2012 januarjaban Londonban kerdeztuk Grant -ot a Flame on Mac lehetosegerol. Azt mondta hogy soha nem lesz Flame on Mac… Hozzatette, hogy ez az Autodesk allaspontja.
Ra ket evre megjelent a Flare es a Flame Assist.. November 24en pedig jon a Flame on Mac… Ha igy folytatodik akkor talan meg a Lustre is megjelenik… (persze most ezt is hatarozottan kizarjak).

Igen, emlékszem. Az autodesk fórumon még a Smoke jövőjéről is szkeptikusan nyilakoztak néhányan és tessék. Talán az Apple is felébred végre…

megjelent a Flame az OSX-re.
A training version is letoltheto

Az első hozzászóló nem túl pozitív …

en napi szinten hasznalom a Smoke/Flame Assist/Flame.
(pld a Flame planar trackere is jobb mint a Mocha-e. (legalabb is engem tobbszor kisegitett)
Screen_Shot_2018_04_17_at_12_18_40

De ez a Flame 2019… egy qrva jo program!! )))
Screen_Shot_2018_04_17_at_12_16_54
Screen_Shot_2018_04_17_at_11_54_50

Na most akkor a lustre-t hozzácsapták a flame-hez? És jól látom hogy a 2019-es ver. osx alatt is fut?
pápá resolve-)

hat igen… A Flame az Flame…
Mar a korabbi sem volt semmi

De most egyszeruen nem tudok elszakadni tole… A Lustre-t 100% ban azert nem csaptak hozza, de mar igy is iszonyuan eros eszkozze valt.
Az ara is csokkent

es a Flame Assist-hoz neha siman lehet berelni Flame-et is ha az aktualis feladatok nehezsege megkoveteli ezt. Smoke vs Flame Assist - szamomra az utobbi hiszen az Assist projectet fel tudom emelni, tovabb finomitani es finalizalni a Flame-ben

1 kedvelés

Forgatas kozben kiderult, hogy a filmunkben szereplo szineszno allergias egzotikus gyumolcsre. A sminkesek persze bekapcsolodtak, de kb 6 perces anyagban igy is tisztitanom kellett a szineszno arcat a post-on. Kisegitett a A2Beatutyes motionVectors.
Csak ajanlani tudom.

4 kedvelés

Kiprobaltam a Flame 2019 -et egy kolcson top iMac Pro-n. (18 Intel Xeon W 2.3 ГГц, 128 ГБ, 4 ТБ SSD, Radeon Pro Vega 64 16 ГБ) .
Nagyon furge de ennyi penzert inkabb Z8-ast (linux) vennek.

Ugyan egy hónapos a hozzászólás, a videót csak most néztem meg. Úgy tűnik, hogy egy Boeing 737-es gépet könnyebb vezetni, mint ezt a programot kezelni. Nagy tisztelet annak, aki ezt átlátja!

1 kedvelés

(de minden tiszteletünk neki – nemrég találkozhattunk is vele(m).
Te ugyan eltűntél, pedig…

Haat… Oszinte leszek. Egy egyszeru particle generator (Flame 2019.0.1) mar kiakasztja a D700as MAC PRO-t.

Legegyszerubb shot. ACEScg. Nem csak full de proxy resolutionban is.


close yelp account

OSX platformu gepeknel marad az iMac Pro (?) es esetleg… hackintosh… Ha nem lep az Apple - szerintem gyorsan elsorvad az OSX verzioju Autodesk Smoke/Flame Assist - Flame vonal… Visszazsugorodik a Linuxra

1 kedvelés

https://jobs.apple.com/en-us/details/200001802/sr-vfx-artist?team=MKTG

" Key Qualifications. - * 10+ years as a flame artist…"

Az Apple Marcom sem Motion hanem Flame artist-ket keres.))

1 kedvelés

3 kedvelés