Azonnali kérdések

Mivel tudnám megjavítani? nem tudok tömöríteni.
image

image

Imadom a magyar nyelvet az IT-ban. Probald meg ugy, hogy nincs ekezet a mappa neveben.

bssszmg!
azzal működik. és azóta az ékezetessel is….
ki érti ezt?

Nem volt benne meg valami lathatatlan karakter? :smiley: vagy az ekezetes karakter nem volt igazi ekezetes karakter volt? Te irtad be eredetileg, vagy copyztad a nevet valahonnan?

bármelyik fájllal, vagy könyvtárral próbálkoztam nem ment. pedig már finder újraindítás és gép újraindítás is megvolt.
aztán egyszer csak rendbe jött és nem tudom, miért…

iOS kérdésre szeretnék ötlet, Mail:

13 Mini telefon, tavasszal vettem, hibátlanul költözött minden iP 7-ről. A Mail-ben viszont a keresés azóta sem működik, csak a költözés időpontjáig, a régebbi cuccokat nem találja. iMac, MacBook mindent megtalál az elmúlt húsz év levelezésében (régi gépek, különböző rendszerverziókkal).

A mac-es oldalak színvonala kétségbeejtő, mindenhol az alap rutinokat javasolják, indítsd újra, lépj ki a felhőből, frissítsd a rendszert, vegyél új gépet : (

Volt idő, amikor az alias menüpont így szólt magyarul: készíts álruhát :slight_smile:

Mikor volt a koltozes? Pont akkor, amikor az iOS 16 megjelent (tehat 16.0-nal?) vagy valami kesobbi verzional?

En siman torolnem az adott mail fiokot es hozzaadnam ujra. iOS 16 hozott egy csomo valtoztatast, az egyik ilyen pl. IMAP eseten a szerver oldali search fokozott hasznalata.

iOS 16 szerintem korábbi, talán azzal jött a telefon. Megpróbálom hát a törlés-újrabeállítást, bár eléggé nem fűlik hozzá, nyilván :confused:

Azert kerdezem, mert azt irtad, hogy 7-es volt elotte, az pedig, mar nem kapott 16-ot, tehat 15-on maradt. Ha gondoltak az index atpiszkalasara, az leginkabb 16.0-ban lehet benne :smiley: Igy, ha ■■■■■■■■■ valamit (ami ugye, elofordulhat), akkor siman lehet, hogy a 15.6.1->16.0 -nal ez rendben van, mas kombinacioban, meg megbotlik.

Aha, így érthető. Bár elvileg újraindexelt a költözés után, legalábbis amikor először utánanéztem a dolognak, ezt olvastam az Apple oldalán. Azt írja, várjunk pár napot ilyenkor… hát én vártam

Miert van az, hogy a Safari ujabban elfelejti cockie szerint beallitott dolgokat? Rendszeresen latogatott oldalakon felpercenkent cockie elfogad ablak, stb…

Nagyon bézik ötlet, de nem lehet hogy mondjuk egy frissítés után átállította magát valami EU-konform biztonsági szabály szerinti minden-kukira-rákérdez állapotba?

Nálam a Firefox is ezt teszi.
(Amúgy előírnám a cookie-beállítás egységesítését.)

Siman lehet, de nem talalok sehol erre utalo nyomot a preferencesben.

Arra gondolsz, hogy mindenki egyforma adatot gyűjthessen?

Nem, hogy a beállítás legalább hasonló rendszerben történjen.

Elfelejtettem kirakni a sz@rkazmus jelet. :slight_smile:
Nyilván nekünk mint felhasználóknak jó lenne, de biztos vagyok benne, hogy a weblap designerek hatást dobnának, ha fix dizájnt kellene beépíteni. :slight_smile:

u.i.: most látom, hogy cenzúrázta az egyik szavam a rendszer…

Igen a regexet ami ezt szűri, még mindig nem javítottam ki :joy:

1 kedvelés

Nehogymár a kukibeállítás dizájnja mérvadó legyen! :slight_smile:
Meg nem is azt említettem.