Belépési gondok

Üdv mindenkinek! Előre: laikus vagyok a témában! A minap a feleségem 2017-és Macbookjával szuttyögtem, amikor a gépház feldobott egy lehetőséget, amit leokéztam. A gép újra indult, és ezt a panelt dobta be, ahol sehogy sem tudok bejelntketni. Sajnos innen kilépni sem tudok, hogy visszaállítsam a gépet a korábbi bejelentkezésre!

Jól gyanítom, hogy ez nem macOS?

Chrome OS talán?

Masik gepen be tudsz lepni a google fiokodba? De ahogy a tobbiek irjak ez nam mac os. De ha betudsz lepni valtoztas jelszot es probald meg ujra a gepen. Ha ott s ekerj jelszo helyreallitast.

A hibaüzenet alapján, és abból, hogy a gép újraindult, inkább azt tippeném, hogy frissítést telepített az OS és most nem működik a gép wifikártyája, szóval az, hogy egy másik gépről bejelentkezik a google fiókjába és visszaállítja a jelszót, nem fog segíteni. Persze ez csak egy tipp, és ha így is van, a probléma elhárítására nincs ötletem, azon kívül, hogy újratelepíti az OS azon verzióját, ami alatt még működött a wifi.

Látszik alul egy WiFi-gomb, talán ott?
(Persze a kérdező “eltűnt” :slight_smile: )

1 kedvelés

Hello,

Google keresés alapján ez MDM (Mobile Device Management).
Ez korábban munkahelyi gép volt? Ha minden igaz a rendszergazda aki rárakta le tudja venni.

This topic was automatically closed 60 days after the last reply. New replies are no longer allowed.