BeszéljükMac hír fikázó.

Hahaha tenyleg…

Lehet mar direkt volt arra a napi 4 kattintonak sok ertelme nem volt :D. Szerintem az en webemet tobben nezik mar 😂

Felesleges, a nagy resze idejet mult. Meg itt van ez a forum fel kell tenni ujra a kerdest.

Errol lemaradtam, pedig mar izzitottam a domain registaromat :-D
btw, Sikerult elirni a varost a nagy sietsegben :-D https://www.namecheap.com/domains/whois/results.aspx?domain=beszeljukmac.com

Gondolom, a fórumot azért nem törölték. Majd visszaállítják a dnst.

Én most vettem észre, sejtettem, hogy erről lesz itt szó :D

Újabb gyöngyszem – nem BM, de sajtót is szoktunk ide, úgyhogy…

Hír24:
“Liam, a robot az Apple megoldása a pazarlásra. Azért találták ki, hogy minél hamarabb és minél pontosabban szedje alkatrészeire a visszahozott és hibás telefonokat…”

Valójában az Apple megoldása a pazarlás ellen. :)))

Ezért az óriási változásért tuti frissítek majd…

Igyis-ugyis frissitessz majd 10.12.3-rol 10.12.4-re, legfeljebb ugyonugy nemhasznalod ezt a hatalmas ujitast, mint ahogy iOS-en sem hasznalom. Az ertelmet sem latom annak, hogy a megszokott feher helyett, este sarga szint lassak.

Pedig nagyon fontos lenne használnod! Esténként az a nagy mennyiségű fehér fény teljesen megzavarja a cirkadián ritmusodat. Ahogy az 1000 lux átsüt az arcbőrödön, eljut az agytörzsig, félrevezeti a tobozmirigyet és kurv@ra nem fogsz tudni aludni!

Persze, hogy frissítek majd, csak remélem, hogy nem ez lesz az óriási változás a rendszerben, sőt igazából nekem nem hiányzik új feature, inkább javítsák ki a meglévő gondokat. Szerintem felesleges évente új rendszert kiadni tartson tovább, de legyen sokkal jobb az, amit kiadnak majd :)

Engem most a sierraban csak az elrontott expose zavar :(

Igazabol 1 het alatt hozzaszokik az ember, en mar siman fehernek latom a sargat is estenkent.

Nem hiszem, hogy hozza lehet szokni. En azert visszavittem a telefont, mert a feherje nem olyan feher volt mint az elozo telefone. Nem akarom, hogy a megszokott feher feny mas es mas idoben mas legyen.

1 kedvelés

Te éjszaka 1000 luxra állítod a monitor?

Csak vicc volt :S 1000 lux az valami atom sok fény, ennyi természetesen nem jön ki egy monitorból…

1 kedvelés

MIt csináltak vele már megint? Ahányszor hozzányúlnak, annyiszor lesz szarabb mindig : ((

Pl. nekem mai napig be van allitva sarokra az all window expose, ha most Sierra alatt ezt triggerelem, majd mivel csak megneztem egy masik ablakot, de nem akarok atvaltani ra ujra triggerelem, akkor az egesz funkcio vegeztevel nem ugyonaz az ablak lesz az aktiv, mint ami korabban (tehat az expose elott) aktiv volt. Ez 10.12 betak ota rossz.

Biztos, hogy ez rossz? Mert én ezt eddig nem vettem észre. Bár ritkán használom az exposet…
Viszont most ahogy megnézem, ha egy háttérben lévő ablak felé viszem az egeret és úgy jövök vissza az expose-ból, akkor az az ablak lesz aktív. De ezt az ablakot ki is jelöli kék kerettel, amikor fölé viszem az egeret. Szóval ez így feature-nek tűnik, de lehet, hogy nálad ez másképp jön elő és ez hiba.

Korabban ehhez kattintani kellett.