BeszéljükMac hír fikázó.

Az lehet, de szerintem ez így logikusabb, mert az alkalmazás választó (cmd+tab) használatakor sem kell kattintani. Ez utóbbi már biztos jó régen így van.

Ha nem bug lenne, akkor nem lenne nyitott bugreport es duplicate az elso kiadott beta ota. Eleve megjosolhatatlan, ha egerrel triggerelem az exposet, majd ujra triggerelem, akkor mindig az az app lesz aktiv, ami az eger utjaban van es kb legkozelebb van a sarokhoz, ahova be van allitva az expose.

De akkor lehet ez csak akkor bug, ha aktív sarokként használod. Lehet erre kellene egy kapcsoló a rendszerbeállításokban…

Az apple nem a kapcsolok hive… Eleve katasztrofalis, hogy Lion ota az a ticketem is nyitva van, hogy nem lehet alt megnyomasaval pl az osszes aktualis desktopon levo terminal ablakot atdragelni egy uj desktopra, csak akkor ha bekapcsolom az ablakos groupolasat, de akkor meg 7 terminalablak kozott nem tudok rendesen valtogatni.

2 kedvelés

Pedig ez milyen egyszerű és milyen jól hangzik!!!

mar fohaszokat irnek a tobbujjas gesturok visszarakasaert finderban, plane hogy mar lassan nagyobb a tapipad mint a kijelzo

Nekem ez most jött először elő. Pontosabban nem az összes alkalmazás összes ablaka gombra, hanem csak az adott alkalmazás összes ablaka funkcióra (corner és ctrl+le nyíl). Nem tudom, hogy mi okozza, az is lehet, hogy már régen használtam és nem vettem észre az új rendszeren, hogy rossz lenne. Vagy valami más ok miatt nem jött elő… nem tudom. De most nálam is xar tényleg.

Ilyenkor egy killall Dock terminalban megoldja amig ujra be nem kattan. En kb 4-5 naponta belefutok az egyik gepemen.

1 kedvelés

Egyébként nálam Safarinál jelentkezett a probléma és az Xcode jött elő “rosszkor”. De azóta újraindítottam az Xcode-ot és most jó, pedig nem nyomtam killall Dock-ot.

23 posts were merged into an existing topic: Fontos: Feltörték a beszmacet

Pontosan mit is kell nezni?

Nalam sem loginolt sem logoutolt allapotban nem lathato alairas.

Amugy meg jar valaki azon az oldalon?


Tobbek kozt az ilyenek miatt jottem el anno…

Mondjuk azt hozzáteszem, hogy a beszmacen is tiltva volt a warezről való beszélgetések.

1 kedvelés

Van, aki moderálja? Nincs.

Szerintem senki nincs már ott, a legfrissebb hír egy éves.

1 kedvelés

(Vajon az utolsó lekapcsolta a villanyt?)

Még a “szerver” megy.

Meg par ev es meg tudjuk venni a domain-t fillerekert :D

2 kedvelés