BeszéljükMac hír fikázó.

mondjuk kérdés kinek kell az a domain még :D

1 kedvelés

$10-t siman adok majd erte… amikor mar a kutyanak sem kell.

Mar most se kell a kutyanak se, csak a tulajdonosnak fajna ha ennyiert venned meg :D

1 kedvelés

Hat igy mulik el egy dicso mult… :(

Ilyen ez amikor a penz nem igazan tarsul hozza értéssel.

nade gyerekek! sok évvel ezelőtt ez volt a legjobb mac-es fórum, találkahely ésatöbbi. nem gondolom, hogy fillérekért cserélt gazdát. egy domain manapság akkor vagyon lehet, mint egy ingatlan. de annak sem mindegy, hogy (és kik) lakják, hogy tartják karban.
ekkora dilettantizmust, mint a jelenlegi (vagy nem is tudom) tulajok azzal az oldallal műveltek, azt tanítani kellene. gyakorlatilag konkurencia nélkül sikerült magukat tönkretenni.
olyan hülyék, hogy azzal már durrogtatni lehetne…

11 kedvelés

(Nem szokásom a lájkolgatás, de most megesett.)
Én ránézegetek, mert segítségre szoruló gyakran akad.

En mar nem nagyon emlekszem a pontos sztorira, de talan volt ott valami “fontoskodo kiskolok” aki probalt ott eszt osztani.
Vagy mi volt?
Kicsit olyan ez mint a gorog mitologia… :-)

■■■■ volt a web mondtuk nem jo. Csinaltam facebook csoportot utana pedig a hozza ertok ezt awebet ennyi

Ellaposodott, főként a következő (utáni) ájfonokkal kapcsolatos pletykákra fókuszált, meguntuk.

Mondjuk valojaban mi untuk meg, te meg kotartoan valaszolgatsz. Most igy megenzegetve mi van az oldalon :)

Annak nincs köze a tulaj(ok)hoz, szerkesztő(k)höz, irányvonalhoz.

Ez a “fikázó” szó döbbenet…
Nem szerkeszti át valami hozzáértő egy finomabb (ámde tárgyilagosra)? :-)

nem-nem ez illik a beszeljukmac-hez :D

3 kedvelés

Vagy legalább írja egybe! :) Amúgy egyetértek. (BM-hírfik…)

http://beszeljukmac.com/index.php/forums/viewthread/49998/P1/

Mit csinaljak vele?

Semmit. Csak van minimális értelme ott is lenni.

1 kedvelés

Macwonder “kollega” itt is feltett kérdését 40 óra alatt 110-en nézték meg ott (persze nem válaszoltak rá), ez az érték minek számít egy ilyen réteghonlapnál? Ha lennének “értelmes” hírek, cikkek, legalább megtriplázódna a látogatók száma, emellett érdemes lehet fenntartani?

Mar a hitelet vesztette el az oldal. Mindegy a hirekert, az imagazin is leallt mar.

1 kedvelés