Fontos: Feltörték a beszmacet

Tegnap (2017.04.30) a beszeljukmac.com oldalon egy user nyitott egy új topicot, amelyben azt állította, hogy hozzáfért a fórum adatbázisához. Ennek bizonyításaként közzétett több mint 400 magánüzenetet, melyek hitelesnek tűnnek. A topic azóta nem elérhető, viszont szeretnék kérni mindenkit, aki esetleg az ott használt jelszavát / felhasználónevét használja itt is, hogy a lehető leghamarabb változtassa meg az itteni jelszavát.

Ez a kemeny: http://beszeljukmac.com/index.php/forums/viewthread/49059/ . Nincs valakinek contactja egy adminoz? Ez elegge sulyos problema.

B+. Pedig az illető még elég normálisnak is tűnik. :(

1 kedvelés

Basszus, remelem a jelszavak plaintext-ben vannak tarolva.

Szuper…

Ráírtam Dombira, hátha…

Nagyon durva. Főleg, hogy egyáltalán nem válaszolnak rá. Lehet ideje lenne letörölni a regisztrációmat, úgy sem jelentkeztem be már jóideje.

Én most beléptem, hogy válaszoljak neki. Hát, nem azért, de ez a fórummotor jobb. Egyébként meg ilyen érzés volt:

Amikor az almamag tagok megjelennek a beszmacen… :smiley:

3 kedvelés

En mindig is mondtam, hogy a sotet oldal sokkal izgalmasabb… Amugy mar nem elerheto a topic.

@dombi továbbdobta a linket a tulajnak. Itt is szeretném megköszönni a segítségét.

Ez mi volt amúúúúúgy…?

Vajh aroganciabol toroltek vajon? Vagy megoldjak a problemat?

Egyébként ezt meg minden fejlesztő falára kiszögezném:

http://andre.arko.net/2014/09/20/how-to-safely-store-user-data/

Én rettenetesen remélem, hogy az utóbbi.

Feltörték a beszmacet. A pm-ekre mutató linket töröltem, de tényleg ott van a cucc.

Megpróbáltam törölni magam onnan, de nem találtam a beállításokban ilyen lehetőséget. Persze írtam az adminnak, de nem tudom, hogy válaszolnak-e. Ti tudjátok hogyan kell?

Valami infot kirakhatnanak, a masik topicot pl nem toroltek. Nem ertem. Raadasul a gepen jelszotvaltottam, az iCloud keychain meg nem szinkronizalta at az iPademre.

Valaki mérges lett a lehengerlő tartalomra…??

Remélhetőleg lesz valami kommunikáció valamilyen formában.

@BDA: Nem tudom, most milyen motor van a beszmac alatt, de nem gondolom, hogy előre látható lett volna, hogy feltörik, ez nem az új dizájn hibája, hanem a motoré, szerintem.

Eddig is professzionalis modon alltak hozza a dolgokhoz…

3 kedvelés