Fontos: Feltörték a beszmacet

Nem én voltam :D

ui.: nekem már nem is működik a regem, és mivel már egy nem létező email-re vagyok regelve így ezt el is “engedhetem” azt hiszem.

1 kedvelés

Nahát, mik meg nem történnek, amíg az ember békésen sörözget a barátaival…

1 kedvelés

This topic is now a banner. It will appear at the top of every page until it is dismissed by the user.

4 kedvelés

Na, 1 nap után sem reagálnak a levelemre, amiben megkérdeztem, hogy hogyan lehet törölni magam a fórumból. De mégis mit vártam!?
Szóval lehet az lesz, hogy mindennap nyitok egy új topikot (beszmacen), amiben kiírom, hogy feltörés miatt kérem fiókomat törölni. Mindaddig, amíg meg tudom tenni :D

Én nagyon aggályosnak találom, hogy semmilyen kommunikácó nem történt az oldal üzemeltetői részéről. Eddig úgy voltam vele, hogy szép volt, jó volt, sok sikert. De most irgalmatlanul dühös vagyok. Mert az én adataim is kikerültek a site-ról, és egy szót sem szól senki.

1 kedvelés

En be se tudok lepni. Ha valaki eleri toroltesetek az enyemet is :).

Csatlakozz idioty topicjahoz. :)

http://beszeljukmac.com/index.php/forums/viewthread/49061

Szerk: Ha nem tudsz belépni, nyilván csatlakozni sem tudsz. Bocs, késő van. :)

1 kedvelés

Azert ez most kiverte nalam a biztositekot. Hogy lehet igy uzemeltetni valamit.

Én is elég ideges vagyok, és nagyon büszke vagyok magamra, hogy nem küldtem el még őket sehová.

1 kedvelés

Na, miután szóltam Dombinak, aki kikapcsolta a topicot, hogy ne lehessen elolvasni a nyilvánossá tett üzeneteket, és Idioty meg Smiley elkezdte nyilvánosan csapkodni az asztalt, végre tájékoztatták a tagságot.

http://beszeljukmac.com/index.php/weblog/comments/zsarolo_toert_be_az_oldalunkra_valtoztass_jelszot

Remélem, legalább Dombinak megköszönték.

És igen, nagy eséllyel sima md5, úgyhogy a bannert kint hagyom még egy hétig, nem mindenki jár ide naponta.

Nekem azért vannak kétségeim, hogy egy együtt nem működő támadó esetén valóban ki lettek javítva a sechole-ok.

Nem tudom, hogy ez a “zsarolo” megfelelo szo-e. A srac nem tunt rosszindulatunak. De lehet, hogy az csak a latszat.

Én meg sem lepődtem azon, hogy nincs kommunikáció, akkor sem volt amikor átvették az oldalt.

Asszem most komolyan elkezdett sullyedni a hajo…
Azert ez gyasz, hogy 2017-ben sozatlan MD5-el tarolja azokat a k*rva jelszavakat, es meg van pofaja a yahoo-ra hivatkozni! Komolyan az agyam eldobom, tisztaban van vele, hogy mekkora szopo van, de kussol egeszen addig amig szamon nem kerjuk!

Én azt gondolom, hogy bármilyen tökös húzás is volt az adatbázisforradalom, ez konkrétan személyes adatokkal való visszaélés, amiért akár börtön is járhat a felrakónak, függetlenül attól, hogy ő személyesen törte-e föl a védelmet, a bm-nek meg tekintélyes pénzbírság – már persze ha születik rendőrségi feljelentés. Azért ez nem játék.

Nah most nezzetek meg a cikket, a srac kirakta a levelezest.

WOW :-D
Gyorsan lescreenshotoltam, van egy olyan erzesem, hogy hamarosan torolve lesznek a commentek…
Btw. en is irtam emailt a felhasznaloi fiokom torleserol.

Szerk.: mar nem is lehet kommentelni: Commenting is not available in this channel entry.

En a tamado partjan allok. Mindent meg kellene tennie az oldalnak annak erdekeben, hogy mindenki (az is aki evek ota nem jart ott) ertesuljon arrol, hogy tortent valami baj. Most kiraknak meg 2-3 hirt, es el is tunt a sullyesztoben ez az informacio. Tovabbra sem tudjuk, hogy milyen uton-modon mentek be, azt sem, hogy pontosan milyen hozzaferes volt (bar gyanitom a db oda van, mert a srac tudja, hogy sha1). A zsarolas pedig nem tunik zsarolasnak. Kitudja eddig hany black-hat ember vitte el a dolgokat. Mindenesetre en felraknam az egeszet a haveibeenpwned.com -ra is.

3 kedvelés

Ezt írta beszmac:

Üdvözöllek.
Gyakorlatilag megtörtént, amit akartál, nem? Hiba javítva, userek értesítve, bocs, de az 5perc hírnév elmaradt.
Ha annyira segíteni akarsz, akkor szólsz, hogy bocs, ezt a hibát találtam és javítsátok ki, nem pedig a tor hálózat mögé bújva üzengetsz.
Most is lopott személyes adat mögé bújva írsz? Vagy valóban te vagy DEszter? Ez kinek jó?

Még, hogy kinek jó… Arra nem is gondol, hogy a felhasználóinak… Bekommenteltem ezt az ottani topikba is…