Fontos: Feltörték a beszmacet

Valaki megirna a koklernek hogy nem tudok belepni? Es a laza 10e solareclipse hozzaszolast nyugodtan lehet torolni.

Szerk.: sikerult belepnem kertem hogy toroljenek mindent, mondjuk amilyen gerinctelen banda nem szamitok ra, de hatha.

Szerintem max a fiókot törlik, nem hiszem h törölnék a postokat is… Az semmilyen szinten nem áll érdekükben… Ráadásul, hogy ellenőrzöd? csinálsz egy kamu fiókot?..

Amugy a beszeljukmac nem HTTPS-en kommunikal, igy minden beirt jelszo titkositatlanul utazik a neten… ;-)

Ajh, hogy nincsen időm… De szép volna egy kis scriptet írni ami szerkeszti a hozzászólásokat:-D

1 kedvelés

Azert azt a laza 10e posztomat nem nehez megnezni. De google is megmondja

Csinald meg pls :)

Nem viccelek, tényleg nincs rá időm:-(
Nem egy olyan dolog amit hirtelen meg tudnék csinálni egy laza ebédszünetben.

Na, megváltoztattam a jelszavamat egy random generált jelszóra, amit kitöröltem a keychainből, az email-címemet meg lecseréltem egy nem használtra, úgyhogy már ha akarnék, se tudnék visszalépni. Ezeknek az embereknek én semmilyen formában nem akarok segíteni a továbbiakban.

2 kedvelés

Milyen latogato-forgalmat generalt ez az ugy a beszmac-re az elmult 72 oraban?! :)

Miutan @dombi levette kezet a projectrol, effektiv azota nem jartam arra. Egyszer-egyszer odaneztem… esetleg akkor, ha felhivtatok ra figyelmem itt (valami hulyeseg kapcsan).
Nekem joideje mar egy felkamu emailcim szerepelt ott egy sosehasznalt jelszoval. Mondhatni nemigen erdekel az ugy… de megerzesbol akkor irtam at mindent mikor elhagytam a kozeget.

Sajnalatos az utodok hozzaallasa. Ha esszel csinaljak, tobb penzuk lett volna belole hosszabb tavon. C’est la vie.

Ahogy egy orok klasszikus monda’:
“Semmi sem tart orokke!”

Ki a fene vágyik ilyen forgalom-növelésre? :D

Utolso kivansagnak tokeletes :)

2 kedvelés

Csak történik valami. Az előbb még sikerült elolvasnom a beszmac összes hozzászólását a témában, de most azt írja ki, hogy karbantartás alatt az oldal. Jelezni akartam Nagy Konstantinnak, hogy nem elhamarkodott döntés a részemről, hogy töröltetni akarom magam (hiszen meg is indokoltam rendesen).
Viszont amúgy felkészültem arra már előre, hogy törölni fogják a témát, mert az első hozzászólásomat elmentettem jegyzetekben, hogy ne kelljen újra megfogalmazni, ha törölnék a posztomat. Egyébként ha meg nem akarják törölni a fiókomat, akkor majd megpróbálok írni egy szkriptet, ami automatikusan létrehoz időnként egy új topikot hasonló címmel, míg ki nem tiltanak teljesen :D

2 kedvelés

mindenki nyugodjon le a p.ba minden megy a “normalis” mederben
http://beszeljukmac.com/index.php/weblog/comments/100_bol_98_airpods_felhasznalo_elegedett

Egy ujabb szuper cikk…

Én még mindig vagy már megint nem tudom elérni a beszmac oldalt. :)

Mennyi bajod van neked:-D

Egyszer az a bajunk, hogy nem kapcsoljak le, maskor meg, hogy de:-D

1 kedvelés

Dögöljek meg ha értem. Tegnap miután elolvastam a fórum bejegyzést amit kezdtem, beléptem számítógépről, hogy hozzászóljak. Azóta azt írta ki nekem, hogy az oldal offline karbantartás miatt.
Ma reggel elolvastam a telefonomról a hírt a feltörésről, majd bejelentkeztem, hogy megint hozzászólhassak a a fórum témához, miután elolvasom azt is. Erre megint azt írja a telefonom, hogy offline az oldal. De már rögtön a főoldalra is azt írja, nem csak a fórumra. Bejelentkezés után láttam, hogy ki írta, hogy köszönjük, sikeres a belépés (vagy ilyesmi). Szóval lehet, hogy nem töröltek, hanem kitiltottak? Mert rohadt mérges leszek, ha ugyanúgy elérhetőek az adataim most is, csak most már szólni sem lehet. Vagy legalább értesítettek volna, hogy törlésre került a fiókom.

Itt egy videó az előző hozzászólásomhoz, hogy megmutassam vizuálisan is: https://youtu.be/jOSEXc-tuyw

Pedig sajnos úgy néz ki törölték a fiókodat, de persze semmi mást…

Ha a profilodra akarok rámenni

És persze a többi postod is meg van…

Nekem egy kis penzt meger. :)

Ezt a legkomolyabban mondom, megis irtam nekik. Haza menni ezert nem fogok tudni, de anyagilag barmikor tamogatom a projektett. Egyszeruen megerdemli ez az amator hogy tobbe ne akarjon ilyet csinalni.