(Carplay) A.Maps - Waze?

Par hete bereltem egy opel mocca-t kulfoldon. Abban mar Carplay volt… Erdekes, hogy semmit sem szinkronizaltam (elmeletileg), csak bedugtam tolteni a telefonom a verda usb csatlakozojaba - mindent kiirt a kocsi kijelzojere.
Az opel mocca nem egy olyan rohadt draga auto :slight_smile:

2 kedvelés

Egyelőre nincs szükségem autóra. Pár havonta lenne jó egy-egy alkalomra. Amiatt meg felesleges fenntartani egy autót. Viszont tetszik ez a kocsi. Főleg, ha cappuchinót is főz mokkán kívül :)

Kavedaralo es porszivo is egyben!! :)

Na! Végre megvan a Waze a Carplay-re is - már pár hete. Teszteltem, szerintem egész jó, és mellette még rádiót/zenét is lehet hallgatni. Kösz, Apple és Wazei! (Bár kicsit lemaradt a waze-fejlesztés az iOS-hez képest, de azért csak összehozták.)

4 kedvelés

Biztosan észrevettétek, hogy az utóbbi időben a Waze “megőrült”. A napokban rájöttem, hogy mi a gond - talán másoknak is segítség lehet. Hiába az autópályák és fizetős utak engedélyezése, ennek ellenére más utakon visz. “Beállítások” - “Navigáció” - “Matricák/HOV engedélyek beállításai”. Itt elég megadni az éves országos matricát, és akkor ugyanúgy működik, mint korábban. :)

5 kedvelés

…aminek persze más a neve, mint a megyeieknek (az egyik e-matrica, a másik valami vignette néven szerepel). Én is kerestem egy darabig, mire megoldottam az agybaját.

Ki milyen appot használ elsősorban navigációhoz? Még mindig a Waze a “legpercrekészebb”, vagy a több is tudja már azt a minőséget szerintetek? Szerintem a legfontosabb a legaktuálisabb forgalmi infó biztosítása, és az alapján a kalkuláció akár az útközben módosítással. (Én még nem nagyon mertem váltani a Wazéről.)

Mióta megvette a google, eléggé elszaródott, de még mindig a vazze a leginkább használható. Xerintem.

Azóta az akkut is jobban szívja. Egy ideje hiába van töltőn a kocsiban folyamatosan meríti

A google lopja az aramot! Gondolj bele minden felhasznalo csak 0,5W 😂

1 kedvelés