CM Storm Quickfire Rapid, Cherry Mx Red

Update: Az egyikre FooLman lecsapott. :slight_smile:

Van nalam ket (mar csak egy) darab a fent emlitett billencsbol, ha valakit erdekel, szivesen odaadom. Fel eves, teljesen rendben van, ha kell, a dobozt is elo tudom asni a szekrenybol. :slight_smile: ANSI kiosztasu, egysoros enterrel.

Semmi baja, de megtalaltam az igazit a Vortex Pok3r Cherry MX Clear szemelyeben. :slight_smile:

Juteszembe, nincs véletlen egy alu USB-s billentyűzeted eladó…?

Nincs, de egy hempereg az irodaban, megkerdezem, hogy nem akarja-e eladni a gazdaja.

Update: Nem, sajnos.

Köszönöm!

Szia. Érdekelne a billentyűzet ha meg van még. Hogy lehetne veled beszélni ezügyben? Új vagyok még errefelé. Privát üzentet hol lehet írni?

Szia! Isten hozott errefele! :)

Ha rakattintasz az avataromra, meg kellene jelennie egy popupnak, benne egy kek Message linkkel. A billentyuzet megvan. :)

Köszi a választ.
Nem találom a message linket :frowning:
Csak ezt látom:

Rádírok.

Nem lehet, hogy bizonyos rangot (hozzászólások számával összefüggően) lehet csak írni üzenetet másik tagnak?

De, szerintem is ez az oka.

Bocsánat de mégsem kell a billencs. Van már red-em. Én benéztem, mert clear-nek olvastam és olyanom még nincs :)

Megvan még ez a billentyűzet?!?

Mi történt? :)

Volt red, de eladtam … közben meg nem volt az rosz, mégis kéne egy.
A Quickfire meg szerintem a jobbfajta Costar gyártmányok közé tartozik.
Nem szívesen kísérleteznék a mai csili-vili darabokkal.

Esetleg ha valakit erdekel, nalam a szekrenyben porosodik egy Cherry MX-Board 3.0, Blue kapcsolokkal + Palmrest-el, nemet kiosztassal. Par honapot hasznaltam csak, akkor is hetvegente 1-2 orat.

Nincs már, ráadásul ezt a topicot le is zártam. Rejtély… :)