Eltűnt az NVidia 9600m kártya a macbookpro-ból!

Sziasztok!
A következő a szitu:
Ma hoztam haza 2009-es macbookpro-mat a szervizből, amiben VGA chip csere és BGA golyózás volt.
Most bekapcsolván azt látom, hogy a laptop csak az NVidia GeForce 9400M-et látja és a 9600-ast nem!
Nincs benne a System Informationban. Egyszerűen nem látja!
Szerintetek itt mi történhet ilyenkor? Mit lehet tenni, hogy vissza varázsolodjon a 9600-as kártya és használható legyen?
Természetesem a szervizt felhívom majd, de azt legközelebb már csak hétfôn tudom megejteni…
Ha esetleg van 5-letetek, azt nagyon szívesen olvasnám!!!
Köszönöm mindenkinek!!!

SMC meg PRAM resetet neki eloszor, ebben a sorrendben.

Megvolt és semmi változás!
Továbbra sincs 9600-as grafikus kártya!!! :(((((((((((

Az szivas, nekem az intel csinalta ezt ujrapasztazas utan, de ez a 2 megoldotta.

Megkérdezhetem mennyi volt a szerviz és, hogy hol készült?

50 rugó.
re-store

uhhhh…

Bocs, de szerintem ennyiert ez eleg nagy hulyeseg volt… a masik topicban mar leirtam akkor is, hogy ez nem egy tartos megoldas, mert ezeket a nyakokat egyszeri beultetesre tervezik. Valami garanciat azert kaptal ra?
Meg egy utolso software-s otletem van, ki kellene dobni a kernel cache-t, az esetleg okozhat meg ilyen problemat, az onyx-ban van ilyen lehetoseg a clean ful alatt.

Semmi!
De 3 különböző rendszer alatt is megnéztem és nincs meg a 9600-as kártya. Kvázi mintha nem is létezne benne!
Komolyan mondom hogy a tököm tele van a sok kókler szervizzel, hogy ez a 3. esetem a szervizekkel de minden szerviz után megszívom!
MIÉRT???

Kérem, hogy ha van ehhez értő kimondottan szaki, akkor legyen kedves szóljon hozzá, hogy mi lehet ez a jelenség?!
Ezt már nehéz nyugodtan és higgadtan viselni…

Akkor ez ennyi, hardware-s, gondolom amikor melegitettek a regi ic-t kozben sikerult mast is megmelegiteni… ahogy neztem a kepeket, nagyon kozel van egymashoz a 2 nvidia ic.