Ennek örülök most :-)

Azt a puccos mindened, hogy ~100€-s cipellőkben tipegsz… :)

Tapasztalat szerint behozzák az árukat:-D

Hát most minden izé nélkül, de 100 euro alatt gyakorlatilag már csak adiads meg mike cipő van.

Nosztalgia pillanatok!
Az ember fiatal volt és igen lelkes akkoriban, amikor ez a plakát aktuális volt. :slight_smile:

3 kedvelés

Épp most ennek:

YogaBook :)

Mire használod?

Netezés, videó nézés (VLC-vel hálózati NAS-ról, Youtube), ebook olvasás, zenehallgatás BT fülessel, Google Sheets, Google Docs és társaik használata, ArtRage rajzoló program, levelezés, PS is elfut rajta, de már rég nem használok PS-t.

2 kedvelés

Sokáig tartott, de visszatért:
IMG_2018-01-08_08-20-33 Stilo kkc

Itt most pontosan mit is kell latnunk?

Ennyire törtem össze. Most újra rendesen néz ki. (Volt cascóm.)

aham, elsore fenykepezogep/iphone esetleg videokartya/kijelzo problemara tippeltem volna, btw akkor a duhongobe rakod ;))

1 kedvelés

Szándékosan barmoltam el a képet.

Most ezt lájkolnám, de mégsem, mert annyira nem lájkos téma :).


Ritkán telepítek nulláról, de mivel a 2009-es Macbook-omba SSD-t raktam, ezért nekiláttam. 10.11.6-ot raktam rá (eddig is az volt), de sokkal gyorsabb lett így. :nerd_face: De a telepítéseknek még nincs vége, egy HP gépbe szintén SSD került: ennél a gépnél megvolt az első WIN10 telepítésem. :sunglasses:

Az SSD-nek megvan az a hátránya hogy megtudod, milyen lassú a HDD. :)

6 kedvelés

En multheten raktam ugyan ilyen gepbe egy ssd-t a 64Gb os mar borzalmasan kicsi volt.

Ui a 64es most megy majd az imac g4-be :D

1 kedvelés

Elmondhatom, hogy mennyire nem tetszik az évenkénti kétszeri óraátállítás, talán lesz eredménye. Itt (is):
https://ec.europa.eu/info/consultations/2018-summertime-arrangements_hu

4 kedvelés

15 posts were split to a new topic: Óraátállítás

Csak ide bedobom, nem nyitnék uj topicot neki:

3 kedvelés

Hihetetlen, hogy néha mire áldozzák az idejüket egyesek. :)

2 kedvelés