Essen

Sziasztok

Érdeklődnék van e valakinek ismerőse Essenben?
Segítségre lenne szükségem. SOS

Köszönöm

150 km-re lakok Essentől

Zollvereint remélem láttad. Wuppertal is érdekes, ha már ott vagy.

ott függő vasutazni kell :)

Kedves vagy Sol, de nem várhatom el hogy utazz essenbe.Úgy tűnik eltűnt egy lány. 1 hónapja se kép se hang.

még egy kirándulást be is iktatnék, de sajnos barátnőm beteg, szóval esélytelen :(
esetleg biztos van esseni magyarok facebook csoport ott probáld meg. németországban leginkább wahtsup-ot használnak az is megérhet egy próbát.

Nem fadebookozok, de jó ötlet.
whatsuo hogy jöhet így szóba?

esetleg használta ő is, és ott is lehet írni neki. talán azt is mutatja mikor volt utoljára bejelentkezve.

Viberen látom, azt is hogy elolvassa, de nem válaszol. Telefon nincs ki van kapcsolva

de elolvasta?

igen, csak nem válaszol, nem tud válaszolni, nem válaszolhat, beszéltem ismerős rendőrrel, mondta sok ilyet hallott már.
van konzul ismerős a német konzulon, de több infó kell

ha ilyen a helyzet és tényleg nem tud válszolni akkor szerintem nem kéne idegeneket belekeverni, vagy te magad elmész vagy rendőrség.

mielőtt oda mennék, szeretném lecsekkolni csak erre kell valaki más

hát igen essen ha jól tudom nem egy egyszerő környék :S

hmm ez kb mit jelent?

azért nem a németországi idil köln és az egész ruhr vidék.

mi lett végül?

Beszéltem vele, vagyis csak Whatsapp-on, de néha úgy tűnt, hogy nem is ő ír. De tegnap egész nap fenn volt, angol helyesírását megismertem, meg a stílusát. Azt mondta megadja a címét is, de azért még nem tiszta rendesen ez a dolog, sok minden lehet még, amiről nem tudok.