Eurovision

Érzem ez magas labda lesz kinek mi a véleménye az idei előadókról, az egész mezőnyre gondolok nem csak hazaira.

Minden jelöltbe belehallgattam, nagyon kíváncsi lennék mások véleményére.
https://www.youtube.com/user/eurovision/videos

Röviden a véleményem az egészről: egy fikarcnyit sem érdekel az egész. :) De azért lehet meghallgatom majd egyszer az előadókat. Ha lesz Egy kis időm…

1 kedvelés

hangszeres zenészként a véleményem (hozzáteszem nem követem csak néha láttam belőle ezt-azt):

  1. évek óta nem volt átütő zene
  2. a magyar képviselők egytől-egyig nullák
  3. az ez egész semmi másról nem szól, mint politikáról és PC-ről…

Szóra sem érdemes (a “társaival” együtt).

A zene sajnos evek ota hulladek, viszont a technikai kivitelezes szigoruan szakmai ertelemben mindig lenyugozott.
Nyilvan ha jozan parasztival nezzuk felesleges megaloman, de a nepnek “cirkusz” kell ;)
Technikarol olvashattok itt:
http://www.m-m-pr.com/index.php/eurovision-diary-2017/281-vlog-2

1 kedvelés

Szerintem meg pont a tecnika miatt lenyűgöző, ez az egyetlen egy dolog amiért beleszoktam nézni.

Idén megdöbbentő mennyire ■■■■ zenék vannak és az a kettő aki említésre méltó mennyire “fura” országból jött.

Köszi, akkor legalább nem pazarlom az időmet feleslegesen :smiley:

Idén is becsülettel meghallgattam minden előadót, a svédek volt kepesek egyedül piacképes aktuális zenét összerakni. Nem értem miért mindig olyan zenék indulnak ezen az eurovisiont mintha egy 10 éves VIVA TV top100 alsó részét hallgatnánk.

100% egyetertek. A moszkvai Eurovision-on dolgoztam. (terveztuk, szerveztuk es dolgoztunk). Nagyon szerettem. Vannak esemenyek amelyek undoritoak abbol a szempontbol hogy politikai szemfenyvesztes/kepmutatas (olimpia, eurovision feilodo orszagokban), de mivel nem fukarkodnak, a legjobb szakemberekkel dolgozhatok es technikai felszereltsegben - szamomra ez Disneyland)))
Az eloadok szinvonala nem nagyon erdekel. Fuggetlen hadi tudositokent megszoktam, hogy hatalmas zaj vesz korul es ezert ha hirtelen az egyik eloado hangosan feluvoltene mint egy kasztralt hiena, fel sem figyelnek ra.

3 kedvelés

Jah igen jo nagy csin-bum volt megint, a kevesebb tobb lenne. De legalabb nem szolt jol 😂.

Mi a felesegemmel evek ota nezzuk a Eurovisiont, nekunk tetszik. :-)
A zenek se rosszak, bar alapbol nem szoktam ilyet hallgatni.

1 kedvelés

Feleségem? :)

2 kedvelés

zenék? :D

5 kedvelés

Tetszik?

4 kedvelés

Azt hiszem van mit megmagyarázni :-D

5 kedvelés

Ez lesz a coming out ideje, de mi is szeretjük a feleségemmel:-D
Tény, hogy általában ‘hazaküldöm’ a legtöbbet, de mindig akad 1-2 ami tetszik:-)

Viszont az érdekelne, hogy aki ezt a rock/metál stílust szereti, aszerint jónak számít a magyar szám?

Szerintem ez az aws olyan a metalban mint david guetta a tech-houseban. Probal sokszor az lenni de ettol meg nem az. Viszont tenyleg nem ertem miert mindig ilyen 10 eves slagereknek tunno profukciokkal mennek. A sved eloado olyan szinten kilogott a tomegbol hogy nem hittem el, mind a vizual mind pedig a zene. Persze voltak jo hangu eloadok de ez ma mar nagyon keves (viszont volt olyan akit nem hittem el, hogy mit keres ott).

1 kedvelés

Szintúgy, a vizuál tetszett a svédnél, de a zenéje/vinnyogása nem jön nekem be.
Egyedül a portugálok zenéje fogott meg rögtön, tök jól érvényesül, hogy a kevesebb néha több

1 kedvelés

En csak nyal-metalnak hivom…
A gyerekek szeretik hallgatni, kocsiban elmegy ha utazunk…
…de bakeliten nem vennem meg :-)

4 kedvelés

Látom, hogy közben jön komment, inkább újat írok szerkesztés helyett:

Amit az itteni közvetítésben utáltam, hogy nem küldték el az eredeti hangot, így amikor a műsorvezetők beszéltek, semmit nem értettem ¯_(ツ)_/¯