Felhasználó rogzitese

Sziasztok!

Segítséget szeretnek kérni egy biztonsági kérdésben. A múlóban minden Apple . De bent hagyom a fiókban mikor haza megyek. Szerintem valaki használja az asztali gépezet és az iPad-ot is . Semmi titok nincs rajta de szeretném tudó ki csinálja ezt. Hogyan tudok kamera felvételt készíteni az illetéktelen hasznalorol??? Vagy hogyan kaphatok értesítés a bejelentkezesrol az iPhone-on??? A jelszót nem akarom még magvaltoztatni. El akarom kapni !
Koszi mindenkinek aki segíteni tud.

Nem csináltam még ilyet, és időm sem volt lepróbálni, de valahogy így fognék neki.

Automator-ban csinálnék egy workflow-t, ami küld egy emailt, majd elmentem app-ként és hozzáadom, hogy az app fusson le login után. Tehát ha logout-al hagyod ott a gépet ha valaki belép a fiókoddal, kapnál egy emailt, hogy volt egy login.

Az elejére azért tettem 30 sec várakozást, hogy biztos befejeződjön minden egyéb login a háttérben.

Mindenképpen futtasd kézből is (mail appnak szerintem kell permission-t adnod az első futásnál), illetve próbáld le, hogy működik-e, de szerintem kéne, hogy menjen.

Közben nézem, hogy lehet, hogy akár a fotó készítés is működet, utána kellene nézni, hogy mi a feltétele.

takePictures

Koszonom! Ezt megprobalom beallitani.

1 kedvelés

This topic was automatically closed 60 days after the last reply. New replies are no longer allowed.