File mentes, visszallitas

Na akkor valami sos megoldasra lenne szuksegem, a Kodi egyik addonjhoz be kellett allitanom egy letoltesi mappat, en megadtam a sajat download konyvtaramat erre az teljesen kipucolodott (ami nem lenne neha baj mert fel birok halmozni nem keves hulyeseget de most nem errol lenne szo;).
kukaban nem talalom, meg sem jelent mint szemet. Hol es hogyan tudnam megtalalni?
koszi

Máshonnan bootolni, Data rescue-t ráengedni.

Mashonna bootolasnak jo az usb telepitorol?
Akkor hogyan futtatok data rescuet ?
bocs ilyen gondom nem nagyon volt meg

koszi

Azt hiszem, a telepítő Utilities mappájába be lehet varázsolni alkalmazást, de szükséged lesz még egy kötetre, ahová a DR kimenti az esetlegesen megtalált adatokat.

koszi, egy mukodokepes dr is talalni kellene ;)
lehet hagyom a fenebe, egy nagytakaritas mar rafert volna a letoltes mappara ugyis ;)

OFF:

Mi volt ez az addon? Csakhogy más Kodista ne fusson bele ilyenbe.

van egy magyar repo, szupi kis addonjaik vannak, ez konkretan az ncoretv nevu volt, amivel ncorerol tulajdonkeppen streameled a torrentet (letoltes kozben nezed),
lehet a kodi topikba is at kellene raknom?
(csak most csesztek le a prohardveres topikjukban, hogy miert nem kerestem ra a hibara telepites elott :DDDDDD)

Úvazze!

1 kedvelés

Remek a probléma kezelésük :)
Szólj majd, ha működésre bírod.

menjunk at vele a kodi topikba ha erdekel

Sziasztok!
Srácok:
Most fogok 10.8-ról 10.11-re váltani.
Csináltam egy teljes Carbon Copy Cloner mentést a Mountain Lion-ról.
Ezt a teljes mentést fel tudom használni majd a 10.11-es rendszer alatt, hogy specifikusan Mail, Safari, iTunes és egyéb dolgok teljes beállításait visszakapjam majd az új rendszer alatt?
Vagy mi a legegyszerûbb módja a régi beállítások és adatok használata az új rendszeren?
Köszönök minden választ!

Igen, tiszta telepítés utáni költözés a megoldás, de ha nincs mindenre szükséged, a kiválasztott adatok kézi átmásolása is le van írva itt-ott.