Film ajánlók

Metált bírod? Akkor itt a filmed:
szimfonikus poszt-apokaliptikus rénszarvas-daráló extrém harcos-pogány skandináv-félszigeti metalt játszogatunk kérem -)

Magyar előzetes

A Finn filmnapokon magyar premier.
felirat már van
Miskolcon megnyerte a Cinefest közönség díját.
Az asszony meg nézze csak a fostaliga csillag születiket jeeee hail Sa…n

2 kedvelés

a kilencesben megint beszart! megint?

1 kedvelés

Köszi az ajánlót, vajon mikor jelenik meg szinkronosan a kölcsönzőben? Persze kíváncsi vagyok az eredeti finn hangra is.

Magyar felirat
Jó eredeti nyelven is, de az ajánlót nézve a szinkron is rendben lesz, pár hét és megjelenik. Miskolcon felirat volt.
Impaled Rektum t-shört berendelve-)

Tegnap este megnéztük feliratosan!
Hát beszarás. Szarrá röhögtük magunkat, szeerintem zseniális.
Nekem 9/10. És csak azért veszek el egy pontot, mert nagyon minimálisan voltak benne üres járatok, és olyan poénok, amiket már százszor láttunk és lehetett is tudni mi lesz a poén előre. Valamint,

SPOILER!!!
hogy vártam a végén, hogy a régi dobos megint feléled, ugyanis utaltak rá, hogy párszor nyílvánították már halottnak, de mindig feltámadt. És sajnálom, hogy a végén ez nem történt meg. Bár amúgy a szikláról leugrás is hihetetlen, akkor ezt a dobos feltámadást megjátszhatták volna valami hülye magyarázattal!
SPOILER!!!

1 kedvelés

És Japánt bírjátok -e? És James May-t? Nem, nem japó autós sorozat, hanem csak olyan May-es bemutatása Japánnak, viccesen, irónikusan. Mint pl a seggmosó funkcióval ellátott Panasonic wc ülőke müködésének megfejtése, és hogy a felkelő nap országában utálják a napot, a déli rész el van néptelenedve és pár ezer fontért oceán parti házat vehetsz stb. - szóval eléggé szerteágazó ■■■■■ kis sori ez.


IMDB + trailer
Magyar felirat
és akinek nincs amazonja
Ki szeretnék jutni a “jövőbe” és sokkot kapni de horror drága az út (vagy Badárosan megoldjuk, vonat+komp-) és lehetőleg addig amíg ők saját magukat el nem pusztítják. Bakancslistás.

6 kedvelés

Illegális forrást pls. ne postoljunk.

Eleg egy ncore meghivo 😂🤣

3 kedvelés

“• Egy meghívókód generálása 15000 pontba kerül, prémiummal 5000 pontba.”
Az Amazon meg az első 7 napon ingyen van. Höhö.
(A sorozat amúgy tényleg szórakoztató!)

Áhhh engem most vágtak ki az enkórrol inaktivitás miatt, ilyet b+. Én meg biza nem vásárolom vissza magam.

Üdv a klubban :)

1 kedvelés

De ha inaktivitás miatt kivágtak akkor valójában nincs is rá szükséged.

Íme a másik félőrült, Jeremy Clarkson saját sorija, még 2008-ban vett szerény 140 hektárt, majd ez egyik grand tour-ban a másik kettő istenatta felrobbantotta a birtokon lévő lepukkant házát, pont így:
0_the-grand-tour-jeremy-clarkson-house-blow-up-567092

Felépült a szép új kecó, és 2019-ben kitalálta hogy márpedig ő farmer lesz. Persze lövése sincs hogy is kell gazdálkodni, meg hát 140 hektár sem piskóta méret. de az Amazon vevő volt rá. Íme a nyolc részes sori kedvcsinálója, free duty-ban is elérhető persze. Azoknak ajánlom akiknek eszük ágában sincs gazdálkodni vagy ippeg hogy megfordult a buksiban hogy milyen fa.za is lenne-) Vicces és jó.
(James-nek közben elkészült az olasz sorozata is)

Trailer

1 kedvelés

Zseniális cucc már többször megnéztem, sírva röhögés és nemsokára jön a második évad.

1 kedvelés

-nagy az a traktor ide
-nem is nagy
-hatalmas traktor, nem fog elférni
-ááá
-nagy ez a traktor…de szép
-na ugye
Lamborghini hehe

1 kedvelés

Aki még nem látta, gyorsan nézze meg!

Asszem fent van a Disney és HBO maxon is.

Aztán irány a mozi, mert mától játszák:

Ennyire jó filmet, mint ez a “rajzfilm” már régen láttam!
Biztos megnézem jónéhányszor még amint fent lesz valamelyik streamingen!!!
Nálam ez 10/10 minden szempontból. Kihasználták rendesen a rajzfilm adta lehetőségeket!!!

2 kedvelés

Link
Adguard/adblock szukseges.