Final Cut Studio 3 dobozost, de honnan?

Üdvözlök mindenkit itt, az első hozzászólásom alkalmával! :)

Zsolt, mint a közösség legnagyobb tudású videós filmes személye ajánlotta, hogy ezt a kérdésem itt tegyem fel, hátha pont sikerül olyat találni, aki tud segíteni.

Szóval egy dobozos Final Cut Studio 3 ra lenne szükségem. Mit gondoltok a leg költséghatékonyabban, hogy lehetne hozzá jutni? A használt is jó lehet. Esetleg van köztetek olyan, akinek van és eladná?

Köszönöm előre is!

Szia!

Ez nem mukodik mar?

“The legacy boxed version of Final Cut Studio is now only available to purchase through Apple’s 1-800 number, therefore not online or in Apple Stores.”

Szerk: egyet talaltam az amazon.com-on.

De igen, csak ettől sokkal olcsóbb megoldás lenne jó. Tehát olcsóbb mint a mostani Final Cut Pro X ára. Tehát az lenne a legtutibb ha valakinél porosodna és már semmi szüksége nincs rá :).

Akos,
A FB-os beszelgetesunk utan irtam egy korlevelet. A leoni Televise del Bajio nemsokara fogja lecserelni a FCP7 gepeket (Cerro San Miguel 213, Cerrito de Jerez, 37530 Leon, GTO, Mexico , +52 477 710 1500 ), ket orosz studio valt AVID-re… Guamrol (US) is jeleztek hogy cserelik a gepeket.
De neked vegul is a SN kell es egy szerzodes, nem? Nem-EU studio jo? Vagy magyar szamla kell? az AXN-t nem tudod felhivni? A nyugati teren (Eiffel irodahaz) dolgozo promosoknak is volt (3-4 eve tuti) meg 2-3db FCP7 gep.

de ahogy elnezem az ebay-en is sok ajanlat van. nemetek, angolok,hollandok is aruljak
http://www.ebay.com/itm/final-cut-studio-3-/171857534013?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item280381dc3d