ForkLift 3 a kertek alatt

Azért az durva, hogy egészen egy évig fejlesztenek egy verziót. Ami persze lehet, hogy nem rossz, mert akkor így remélhetjük, hogy alaposak lesznek.

Beta 2 is van már

Már megírtam :)

1 kedvelés

Köszi!

Én elsiklottam felette, úgy hogy jó, hogy kiírta még egyszer! :smiley:

Amúgy én nem használom alapvetően a programot, pontosabban az a néhány ritka eset, amikor kell valamilyen FTP kapcsolat, akkor a Cyberduckot használom, ami szerintem iszonyat jó. Ha használnám folyamatosan, lehet megvettem volna ezt… De most, hogy ingyen van, jöhet, mert bármikor jól jöhet! :slight_smile:

2 kedvelés

Máskor figyelj oda rám, én mindig jókat írok :D

2 kedvelés

Ja, ezt hogy leírtam meg is találtam, hogy hol írtad. Mostanában nincs időm felnézni sem ide, úgy hogy mostanában sajnos sokszor lemaradok sokmindenről.

Próbálgatja valaki a betakat? Én azt tapasztalom, hogy a keresés az valahogy sehogy nem megy. Pl. ha bemegyek a mozi mappámba és beírom, hogy “fehér”, akkor a régi ForkLift megtalálja a “A fehér szalag” és a Támadás a fehér ház ellen" mappákat. Az új meg nem talál semmit.
Vajon valami beállítás (nem találtam) vagy bug?

a magyar nyelv aze meg nem teljes ;)

Megjelent.
http://binarynights.com/forklift/

1 kedvelés

“Replace Finder
Set ForkLift as the default file viewer, and almost every app will point to ForkLift instead of Finder.”

Nagyon perverz dolog, nagyon mc fannak kell lenni hozzá. 😀

van olyan beallitas Forkliftben, hogy minden esetben kiirja a mappak meretet?

Tegnap leszedte egy ügyfelem, és nem kért tőle pénzt…

Azt látom, hogy az oldalukon le lehet tölteni, de az App Storeban nincs fent az új verzió. De van Buy gomb is. Szóval meddig ingyenes a 3-as verzió?

u.i.: letöltöttem az oldalukról a 3-as verziót, de Licence kulcsot kér induláskor. Jó lesz nekem az előző verzió, így sem használom egyáltalán :slight_smile:

1 kedvelés

igen pont ezert orulnek neki, nem hiszem, hogy tul bonyolult keres ;))

View/Show View Options/Calculate all sizes.

És ez is elég jó:

2 kedvelés

Már csak az a kérdés, hogy ez mennyire jó és használható. Bár szerintem nem lesz benne History és még sok hasonlóság, hanem csak alap szinten fogják támogatni.
De mindenesetre ez számomra is egy elég szimpatikus funkció.

belso tarolokra ok(bar kisse lassan szamolta ki mennyi az annyi) felcsatolt szerverre nem ad eredmenyt ;S
azert koszi az otletet
a masodik, kepes megoldas nem tudom mi akar lenni

Most Winter Sale keretében 50% kedvezmény van a Forkliftre.

Használja valaki? ha igen akkor használ-e benne icloud, google drive dolgokat? van 2 google drive fiókom azokat szinkronizálnám.

Senki?