ForkLift 3 a kertek alatt

Bar meg nem nagyon promozzak, de a BinaryNights blogjan belefutottam egy ilyenbe:

http://binarynights.com/fl3signup/

Mindegy, hogy mit fog tudni, biztosan megveszem. Hajra fiuk! :slight_smile:

A mostani is mindent tud, ami nekem kell, kíváncsi vagyok mi lesz az újdonság benne. De én is vevő leszek :)

1 kedvelés

magyarnyelv? ha már magyar fejlesztés.

Ah, tényleg, ez jó lenne.

Én tuti nem leszek vevő, mert eddig sem használtam. Bár voltak benne jó dolgok emlékszem.
Magyar nyelv… szerintem is érdekes, hogy egy magyar fejlesztésű programba nem tesznek bele ilyet. Lehet azért nem, hogy ne derüljön ki, hogy magyar fejlesztés. Amit valahol megértek. Ha van több nyelvű támogatás, akkor tényleg betehetnék a magyar nyelvet is plusz egynek.

En nagyon szeretem a multi rename funkciojukat, nagyon kis kezreallo cucc.

Talán leginkább azt bírom a Forkliftben, hogy ha mappákat másolok, akkor alapból ott van a “merge” és nem vágom felül a már meglévő mappát, hanem összefűzi. Mondjuk ezt még nem bírtam megérteni, hogy ez a Finderben miért nem alap. Azt írják, hogy ha nyomom az optiont és úgy húzom át a mappát, akkor megjelenik ez a lehetőség, de nekem még nem sikerült.

Ezt nem tudom pontosan mi lehet, de Automatorral kb 1 perc összedobni bármilyen rename funkciót. Akár szekvenciális számozással, akár név cserével, kiegészítéssel, szűréssel, hogy csak képeket akarok átnevezni, stb…

Ez a funkció számomra is érthetetlen, hogy miért nincs vagy nem ennyire egyértelmű (mármint a Finderben).

Nekem logikusnak tűnik a csere. Ha egy mappát olyan helyre másolsz/mozgatsz át, ahol már van egy olyan nevű, akkor vagy az egyik, vagy a másik. Fájloknál is így van. Az összefűzés extra opció (lehetne).

Fejlesztenek mindenféle hülyeséget, de hogy egy ilyen alap(nak tűnő) dolgot miért nem raknak bele? Ez viszont számomra is érthetetlen.

Na, ez az Automator a legérthetetlenebb dolog a számomra. Még sohasem sikerült vele semmit összehoznom. Applescripteket használok, többet is, de Automatort nem értem.

Most megnéztem ezt az átnevezést, és ezt most meg tudtam csinálni :)

A Binarynights kitett egy képet az új Forkliftről, ami dark skinnel is rendelkezni fog.

Remélhetőleg az új verzió az oka annak is, hogy 66%-os akciót hirdettek a Forklift 2-re.

http://binarynights.com/forklift/store

1 kedvelés

Már régóta gondolkozom, hogy igazából mire használjátok? Nekem úgy látom hogy az FTP, SFTP lenne esetleg néha hasznos. Én általában MidnightCommandert használok és teljesen elég számomra a finder mellé (legalábbis most úgy érzem). Tényleg kíváncsi lennék, hogy mit szerettek benne, vagy miért javasolnátok a megvételét.

1 kedvelés

Én elsősorban azért veszem meg, mert magyarok fejlesztik. :D Fentebb írtam, hogy mit szeretek benne. Jó benne a FileMerge integráció is, ha nem akarom elindítani a Kaleidoscope-ot.

1 kedvelés

12 posts were split to a new topic: Programok magyarítása

Felkerült két preview videó a Binary Nights Youtube csatornájára:


A Spotlight integráció tetszik. :)

Nekem tetszik :)

Újabb preview:

Ez nagyon tetszik :)

Kint van a public beta:
http://download.binarynights.com/ForkLift3b1.zip