Fórum kérések, ötletek, észrevételek

Jobban atlathato, nekem tetszik.

Szerintem is így szuper.

Mit szolnatok egy “unanswered” reszhez, ahova a azok a topicok kerulnek be, amikhez meg nem erkezett hozzaszolas?

Na, vizuálisan kicsit magárahagyott érzetem van, hogy se széle nincs, se sorok se elkülönítve, valahogy az lenne a jó, hogy legalább mondjuk minden második sor pl lehetne egy picikével sötétebb fehér hátterű, saját bejegyzés meg mittom sárga vagy kék hátterű, hogy jobban eligazodjak. de jó ez, éás köszi a munkát vele!

1 kedvelés

kis füvet se szabadjon? :)

jajj, lehet, hogy én vagyok ám még béna, de az nem lenne rossz, ha még nincs és csak én nem találom, hogy akire válaszolok, abból ótómatikkusan beidézzen.

Ott van a komment jobb felső sarkaban annak az avatarja, akinek válaszolsz. Ha rákattintasz, betölti az ő kommentjét.

Sziasztok!

Első post, teszt. :) Megoldható, hogy a háttér ne teljes fehér legyen? #CCCCCC már kellemesebb lenne.

Hoppá! A fórum értéke megduplázódott. :) Isten hozott! :)

Megnézem majd, mit lehet kezdeni a css-sel.

  1. üdv!
  2. jó így… ;)

Szerintem deklaraljuk, hogy design kerdesekben tms az illetekes, tekintve, hogy az egesz oldal az o otlete volt, raadasul o a grafikus. :)

és persze így tesz jót az arcbőrnek a 23" monitor :D

2 kedvelés

30" és nyilván :D

1 kedvelés

Ez az. :slight_smile:

ha replay gombal írok valakinek, miért jelenik meg rendesen ujként is meg lenyitható fülben is. így kicsit káoszos nekem.

1 kedvelés

ez nekem is feltűnt már, egyetértek vele

Gondolom így egy kattintásra ki lehet listázni az egymásra adott válaszokat. Nekem tetszik. :slight_smile:

ez viszont akkor úgy lenne jó, hogy amint kinyitod a fület, eltűnteti a másikat, így nem olvasod kétszer

szerintem nagyon zavaró.vagy automatikusan legyen ilyen ahogy most írunk. vagy pedig ugy legyen mint az imagazin.hu-n ahol egymás alatt maradnak az összetratozó kommentek.

Ha valami az admin felületről beállítható, nagyon szívesen átállítjuk. De a forráskódhoz nem fogunk nyúlni, úgyhogy a változtatási lehetőségeknek sajnos van határa. A fórumnak ez a belső logikája, ez sajnos így marad.