Fórum kérések, ötletek, észrevételek

Meg is van. Ismet egy nagyobb frissites volt, ha valami nem mukodik, vagy nem optimalis, szoljatok!

1 kedvelés

nagyon komoly lett a fooldal. Tetszik!

1 kedvelés

Van valami lehetoseg a regi fooldal visszahozasara? A kategoriankent utolso par topic grouppolva konnyebben kezelheto fooldal volt, mint amit most ott latok.

Én a “Latest”-et figyelem, a többi mindegy. :)

3 kedvelés

Én meg szerintem nagyon ritkán láttam azt az oldalt. Én mindig az első értesítést megnéztem, utána meg a topicok alatt a további értesítésekre kattintgattam. De amúgy nekem mindegy, hogy ott van-e vagy sem.

Hát, az érdekes lett. A kategóriánként való csoportosítás nekem is jobban bejött.

Visszaallitottam a regi nezetet. :-)

Hol volt? Én nem találtam meg. :D

En is 10 percig kerestem :-D
Admin > Settings > Basic Setup > desktop category page style

1 kedvelés

En pedig nem lattam az ujat sajna. Viszont mobil nezetre vegre nem zoomol bele a komment irasakor.

Itt pl. megnézheted: https://try.discourse.org/categories

Jujj.

Így utólag nekem is inkább ez a régi kell :D Főleg, hogy össze tudom most hasonlítani a kettőt.
Bár amúgy ezzel meg az a baj, hogy túl sok téma jelenik meg csoportonként. Szóval valahogy úgy lenne jó, ha mindig csak az utoljára látotthoz képest változott témák jelennének meg de max 9, de mondjuk min 3. (miért pont 9 jelenik meg most témánként?). Mert ezzel az a gond (mármint nekem), hogy túl sok a tartalom, így sokszor sokat kell legörgetni.

Allisd kisebbre a betuket :D

(Nagyon röhög) Miattad vettük fel a default 5-ről 9-re. :D Ebben a topicban kevesellted a megjelenő témák számát. :D

4 kedvelés

Az akkor volt, most most van :D
Jó, akkor maradjon, ha már :D
Amit meg fentebb említettem, ahhoz meg a motorba kellene belenyúlni?

Igen.

Nektek semmi sem jó!!

Ha kevés a port, az a baj…
Ha sok a tartalom, az a baj…

:-))))

3 kedvelés

Ezért van az, hogy nem szabad a felhasználókra hagyatkozni, hanem a “cégnek” kell kitalálnia, hogy mi kell a felhasználónak :D

1 kedvelés

Ismet rovid leallas es frissites kovetkezik.