Fórum kérések, ötletek, észrevételek

Igen csak nem igazan fullscreen, meg az igazan jo dolog az ertesites lenne az ikonon uj valaszrol. A disqusnak van gyari appja amugy amit sok oldalon hasznalnak, de az brutalisan nagy kaosz.

A disqusnak is csak néhány hónapja van alkalmazása. Viszont annak központi helyen van a tárhelye. Ahhoz, hogy legyen saját értesítés itt, ahhoz külön meg kell írni a szerverre egy adatbázis-kezelő “webappot”, ami kommunikál az Apple szervereivel. (Pl: Friss telepítéskor a notification engedélyezésekor küld egy azonosítót, ide kell visszaküldeni azt (szerverről), amit szeretnénk kiküldeni a felhasználónak.) Bár lehet keresni BAAS szolgáltatót ami talán ingyen ki tudná szolgálni ezt a kevés létszámú fórumot. A gond a következő ezekkel: az egyik leghíresebb: Parse, az év elején bejelentette, hogy bezárja kapuit. Pedig rendszeresen fejlesztették és az egyik legtöbbet használt platform volt. És mégis megszüntették. Tehát a legjobb megoldás persze a saját szerver üzemeltetése, de az meg elég sok idő megírni.

Elobb vagy utobb az Apple is implementalni fogja a browser notificationoket iPhoneon. Tekintve, hogy a konkurens platformra telepitett Chromium mar tudja ezt, szerintem ezt 1 ev mulva mar tudni fogjuk hasznalni.

1 kedvelés

A sajat szerver megvan, a program megirast nem vagom de ha sok ido akkor mindegy is.

Sziasztok!

Ma este frissites lesz, kb. 30-40 perc leallassal.
A ma esti italajanlatom a frissites kozbenre: ujbor. :-)

1 kedvelés

Ez a leallas meg nem a frissites volt. Csak egy leallas (szo szerint megallt a szerver…). :-D

3 kedvelés

Ez a leallas volt a frissites. :-)

2 kedvelés

IOS 10 ota folyamatosan belenagyit a weboldalba a safari. Masnak is? De csak itt a forumon vettem eszre.

gyorsan ránéztem a kódra (meta viewport), annyi látszik, hogy nemkéne, hacsak nem te nagyítasz bele kézzel, az engedve van.
az androidos telómon pont így is megy.

Az oldal jo, amikor valaszolni akarok es beletapizok az ablakba akkor zoomol bele. Kicsit zavaro hogy ha nem tavolodok el a szerkeszto panel otodet nem latom kb.

Igen, nekem is felnagyítja, ha választ akarok írni. Viszont mivel nekem IPhone 6+ van, ezért nekem csak nagyon picit nagyít bele. Persze észrevehető, mert a sorok végét én sem látom.

1 kedvelés

Akkor ez uj ios10 ficsőr :D

Jelentem az oldal kinabol is jol elerheto… orom vissza olvasni ennyi post-ot

4 kedvelés

Rovid leallas, frissites kovetkezik.

Frissites done, ez most sima volt.

2 kedvelés

Ismet leallas + frissites

Done

3 kedvelés

Ujabb frissites, ne legyunk lemaradva nagyon…

Ismet itt, ismet minden friss. :-)

3 kedvelés

Itt az ebedido, kozben frissitunk. :-)