Fórum kérések, ötletek, észrevételek

Én csak 2 témát látok: Default és Material Design Theme. Nem kellene lennie harmadiknak? Vagy én értettem félre valamit?

A material design a sötét.

Igen, azt már be is állítottam, amúgy nekem tetszik. Csak emiatt értettem félre, hogy ott van a végén, hogy “is”.

Nagyon köszi egyébként!

váltsuk ki a képet sima szöveggel!!!
és meg van oldva: világoson fekete, sötéten fehér…
#ennyike

nekem reggelre eltünt a sötét téma, visszaváltott fehérre :frowning: nem is találom.

1 kedvelés

Én eleve nem találtam… :slight_smile:

Hová tűnt a sötét téma?

Furi, valamiért deaktivalodott. De aktiváltam ismét.

3 kedvelés

Inaktiv volt, - de biztos ami biztos - ismet deaktivaltad? :slight_smile:

Ez biztos, hogy jó ötlet? Írni akartam az xcode topikba információt, és nem engedi a fórum. De ott van pl. @cigam “topikja” a “Program promók”, ahova nagyon sok esetben csak ő szokott írni igen hasznos dolgokat.

1 kedvelés

Felvettem 6-ra az egymás utáni max hozzászólások számát.

3 kedvelés

Sötét módban a kezdőlapon a logo nem látható csak a kurzor mutatja hogy merre van, lehet ezen változtatni?

Lehet, csak egy új logó kell hozzá, ami látszik a sötét háttérben. :slightly_smiling_face:

Kell köré egy fehér körvonal.
am

3 kedvelés

Évek óta gondolkozom, érdemes-e szólnom a Látogassd meg a témát kifejezés miatt, ami az értesítő e-mailekben jelenik meg.

Most akkor jól megemlítem, mert nem leni magyar, lehetne javittani-e.

Koszi a jelentest, bekuldtem a javitast a Discourse fordito projektjehez (https://discourse.crowdin.com), remelhetoleg hamarosan belekerul egy kovetkezo verzioba. :slight_smile:

Nálam most látszik az almamag felirat, tegnap még nem volt ott.

@Titi, @Hetfield: Koszonom a visszajelzeseket es a logot, mar sotet modban is jol kell kineznie mind a kicsi, mind a nagy logonak.
Masik valtozas, hogy a temak neveit atirtam “Light” es “Dark”-ra, hogy egyertelmu legyen, melyik melyik.

3 kedvelés

Ó, aszittem ez házon belül megy.

Valami nagyon nem stimmel a fórummal:videó