Fórum kérések, ötletek, észrevételek

Nálam valamiért bekapcsolódott az automatikus téma választás, azt nézd meg esetleg, illetve egy shift+reload is hasznos lehet, hátha a böngésző cache szórakozik veled!

@menczingerm @cigam köszi a visszajelzést, ma dolgoztam a fórumon és bekapcsoltam ezt a featuret. De ahogy látom nem működik túl jól, úgyhogy ki is kapcsoltam.

2 kedvelés

Vastagítottam a körvonalon, mert kicsiben elég vékonka.
am

3 kedvelés

Köszi! Most megint olvasható.

Frissítettem a fórum szoftvert, kérlek jelezzétek, ha valami esetleg nem működne. Köszi!

3 kedvelés

Köszönöm, megváltoztattam erre a logót.

4 kedvelés

És meg is van! [kalapemel]

Az szándékos, hogy csak "kedvel"ni lehet egy hozzászólást? Mi van ha nem kedvelem?

Csak ez a funkció van a fórumban. :slightly_smiling_face:
Ha sértő, vagy illegális tartalmat olvasol, azt jelenteni lehet.

Pedig igény volna rá … :smiling_imp:

A csunya szavak listajan lehet excludeolni valahogy szavakat? a “visszaraktam” szo-t elrejti, mert benne van, hogy “szar”.

1 kedvelés

Modositottam, most mar megy a visszaraktam es hasonloak.

3 kedvelés

Androidos Firefox nem támogatott?

Valami nem mukodik Firefoxon Androidon?

Szinte semmi:

Hat ugy nez ki tenyleg nem tamogatott. (-:

Aszondjatok, hogy a mozilla sajat browserebol, nem lehet megnyitni a sajat forumjukat? :smiley:

4 kedvelés

A folyadektol fugg, hogy ki tud-e ■■■■■■■■■ Ha a forumon mulik, akkor nem! :smiley:

Hehe, azt hiszem lehetne finomítani a regexen, ami a káromkodást keresi :joy:

2 kedvelés

Azt nehéz jól megcsinálni, pl. akkor lehet majd pontok nélkül s.z.a.r.ozni :smiley: most még nem megy :slight_smile: .
Amúgy én nem a regexen módosítanék, hanem megkérném a fórumtársakat, hogy írjanak megfelelő ékezettel, ne sajnálják az ékezetek pixeleit! :slight_smile:

1 kedvelés