Fórum kérések, ötletek, észrevételek

Ok, ertem, atallitottam arra a pirosra, ami az aktiv menupont hattere.

2 kedvelés

A lokalizacioban van szavazassal kapcsolatos yml, ergo lennie kell. Utananezek :slight_smile:

1 kedvelés

Tms grafikus - marmint tenyleg, oskolaban tanulta, meg minden -, ha neki igy jo, en csak orulok :D

Ne erts felre tenyleg jo. Csak gondoltam egy kis designet lehetne beledobni (nem viragos fejlecre gondolok meg szivecskes pointerre) :)

Viszont igen is lehet es erdemes a designrol beszelni. Nem tudok kinaiul de ha minden nap felolvas nekem mas mas ember kinaiul egy verset egy ido utan mar tudni fogom ki olvassa fel jol es ki rosszul. Egy jol szabott elegans oltony az emberek 99% jol nez ki de ez nem is azt jelenti hogy fel is venne mindenki…

A Discourse-nak van tag-pluginja. Feltegyük?

https://meta.discourse.org/t/the-official-discourse-tags-plugin-discourse-tagging/26482

1 kedvelés

Jo otlet, konnyebbe tudja tenni a keresest (ha jol vannak a topicok taggelve).

Tag-ről jut eszembe, Tapatalk plugin nincs véletlen?

Én nem találtam, ami persze nem jelent semmit. :)

Tagek engedélyezve. :)

3 kedvelés

Hello!
Tortent valami valtozas a mobilfeluleten? Eddig felul megjelent kulon-kulon a Categories, Latest, stb., de most egy menu van, ahonnan ki tudom valasztani a lehetosegeket. Esetleg vissza lehet allitani, hogy egymas mellett jelenjenek meg ismet?

Volt egy Discourse update, gondolom, azzal jott a valtozas. Az adminban nem talaltam olyan modositast, amivel lehet ezen valtoztatni.

Szomoru. :-(
Remelem majd egy ujabb update visszaallitja.

és megint eltünt az almamag.com felirat :)

szerk vagyis csak főoldalon rakja ki.

Nem egeszen. Az a logikaja, hogy ha az oldal tetejen vagy, akkor a nagy logot rakja ki, ami az almamag.com felirat, ha meg elkezdesz gorgetni, akkor kis logot, ami az “a” betu.

ohhh és tényleg, viszont akkor kell egy kislogo is mert ez az a betű olyan mint egy vizuális erőszak :D

Eljöttünk félútig, fogadjuk ezt el egy kompromisszumnak, szerintem. :)

Most, hogy már kb egy hónapja használom a fórumot érzem, hogy jobb ez mint a “másik”. Átláthatóbb, egyszerűbb kezelés. A dizájnon van még mit javitani, bár nekem így sincs vele sok bajom. Az egyik nálam is az “a” betűs ikon :) a másik meg nyilván az, hogy fele magyar, fele nem. Persze tudom, hogy ez utóbbi javítása is mar folyamatban van. Szóval én azt mondom jó lesz, picikét még csiszolni kell rajta!
Köszönöm a munkátokat!

1 kedvelés

Én egy #FAFAFA-nak is örülnék, hogy ne süljön ki a szemem. GlimmerBlockerben nem lehetne megoldani?

Hehe, hogy ez nem jutott eszembe. :slight_smile: