Fórumtali?

Melyik? :D

Mind a 2 kérdőjellel :D

2 kedvelés

Én még nem tudom mi lesz akkor. Holnap sem :D De megpróbálok menni mindegyikre. Akár mindkét napra :D

1 kedvelés

Sajnos nekem egyik nap se jo… de sebaj, majd a kovetkezo alkalommal. :)

Elég távolról beszélek, de nem hiszem, hogy nem lehet akár egy másik napot összeegyeztetni:-D

Igen, nincs kőbe vésve, csak javasoltam valamit. :) Esetleg más javaslat?

Sajna nekem is kimarad :(

Nekem jelenleg barmelyik idopont megfelelo. Mikorra dontjuk el, hogy pentek vagy szombat? Nem tud a motor szavazast?

Nekem az összes jó, csak tesztelni akartam, hogy lehet-e többet bejelölni…

Fórumtali

  • Augusztus 25. péntek
  • Augusztus 26. szombat
  • Szeptember 2. szombat
  • Szeptember 9. szombat

0 voters

Szuper, lehet szavazni. :D

Majdnem azt mondtam, nem tudok még mindig szavazni, de leesett, hogy lehet mindre :). A kérdés csak az, hogy lehet-e majd kivenni dátumot később, mondjuk ha már jobban sejtem az időbeosztásom.

Szerk: igen, lehet módosítani a szavazatot később.

Valamelyik szombaton, egy jó pörkölttel? Fenti felajánlásom él, az utazás miatt sajnos macerásabb.
(Én viszont beutazni nem fogok, vagy mégis?)

Hohó… Hol laktok most?

De majd gondolunk rád sok szeretettel, @tetragir és @solareclipse kollégákkal egyetemben.

Ahol eddig, Tahiban. A volt Marx Károly utcában :D.

Én abban a házban jártam, ami a főút mellett volt, de úgy emlékszem, azt elöntötte a Duna. Még ott vagytok?

Mikor ott voltál? :slight_smile:
Nem, feljebb költöztünk.

Augusztus 18-an meg el is tudnek menni ;-)

Na akkor mi lesz a döntés? :D

Péntek este egy sör valahol? (BP?)

sziasztok.
a napokban nem terveztek veletlenul egy talalkozot Magyarorszagon?
Engem a maganugyek nagyon hosszu idore kiteptek a munkabol es januar 8-12 kozott Magyarorszagon kell lennem. (Ha sorozesrol is lenne szo, nem gond. Januar 13ara ketto gepre is vettem jegyet, hogy az egyiket tuti elerjem)