Fórumtali?

Udv a klubban! :slight_smile:
En par eve a boarding gate-nel kestem le gepet Dubai-ban… (konkretan vegigneztuk ahogy mindenki beszall majd ezt kovetoen elottunk bezartak a kaput…5 p kesest kovetoen mar nem akartak beengedni - pedig a gep indulasaig meg volt 30 perc) 28h-s kalvaria kovetkezett ezt kovetoen :slight_smile:
A mai napig nem tudjuk, hogy sikerult igy bekesni… :slight_smile:
Noha van meg boven ehhez hasonlo sztori, de ez volt a legkirivobb kesesem… :slight_smile:

1 kedvelés

nekem eddig szerencsem volt. Pedig egyszer a repulon vettem eszre hogy a MBP nincs nalam (a biztonsagi vizsgalatnal hagytam). Mivel nagyon fontos projectek voltak (gyakorlatilag kesz final cut a master-hez amit a csatorna mar vart) igy visszaharcoltam magam (persze az utaskisero nem akarta kinyitni a repulo ajtajat, de meggyoztem nyugodt hangon “velem veszekedni olyan mint egy kismalacot dedelgetni. Nekem ez megtetszhet, de o viszont utana evekig fog belolem (ki)mosakodni”). Szoval meggyoztem. Es mivel Guam repulotere nagyan kicsi, gyorsan visszakaptam a MBP-t. A legmorcosabb utasoknak vettem piat (duty free on board) es Tokioba erve mar mindenki megbocsajtott nekem.))

1 kedvelés

Én mindenképp meghívnálak egy sörre. Csütörtök esetleg?

1 kedvelés

Belevau: ajánlj egy helyet és időt, és mindenki alkalmazkodik, aki tud. Mondjuk Cs 18h Nyugati vagy Eiffel tér vagy ilyesmi…

eso))) En is nagyon szivesen talalkoznek veled!)) Emlekszem az egyik bM talira kb 2009-2010 korul. Egy sorozoben megismerkedhettem veletek, a bM magjaval. (ha jol emlekszem Titi es Bachman is volt. Csak sajnos Dombi nem tudott eljonni)
Nekem csutortok v pentek jo. Igazodok hozzad/hozzatok. Magyar elerhetosegem (meg) nincs, de viber/whatsapp az egyik moszkvai szamomhoz van kotve (+7 926 1310921) vagy FB (elerhetosegeim: http://zsolt.tel )

Ok, akkor csütörtök, 18 óra, a nyugatinal. Tud valaki ott egy kocsmát? ;)

Szerk: ez esetleg?

http://www.szlovaksorozo.com/itallap

Tok jo lenne, mar ugyis beszeltuk ;)
Viszek palinkat amit igertem ;)

Bar sorozes hezeskes lesz ha videkrol kocsival megyek…

Sziasztok! Én is szívesen csatlakoznék hozzátok. Szemèlyesen nem sok fórumtársat ismerek: úgy gondoltam, hogy itt az idő!! Üdv!

2 kedvelés

Szuper, akkor legyen a szlovák söröző, aki jön, tegye fel a kezét, hétfőn foglalok asztalt. Anno egy balesetben bevertem a fejemet, úgyhogy lehet, hogy nem fogok mindenkit megismerni, előre is bocs. :)

@vati
en sem sokat ihatok hiszen ha csutortokon talalkozunk akkor Szekesfehervarrol jovok (es oda terek vissza aznap este)…))
A QNAP nast azert nem viszem a talalkozora. De adok elerhetoseget es ki lehet majd probalni. Bar nem nagy sebessegu inet kapcsolaton elerheto most (500Mbs), de azert arra eleg, hogy megnezd a rendszert…)

@esojaro
akkor kerlek, az asztalfoglalasnal velem is szamolj!)) Koszi szepen!)

1 kedvelés

hat sajnos ez nekem kimarad most :( ha csak nem toljatok 22h utan is kb akkor tudok csatlakozni :)

Ok koszi!

@esojaro
Egyenlore en is felrakom a mancsom, remelem nem jon kozbe semmi.

Orulnek ha @Flatline is tudna jonni, egy ideje nem erem el es ki szeretnem faggatni par dologrol ;)

1 kedvelés

Egyelore en is felrakom, aztan meglatjuk. Remelem tudok menni.

A csutortok egyelore jonak tunik, en fel 6ig melozom, ugyhogy meg az idopont is megfelel. Tudok vinni akkurol uzemelo 12" PB-t SSD-vel es egy 2008-os 17"-es MBP-t szinten SSD-vel es High Sierraval, 802.11ac -vel es mindenfele AirDrop supporttal.

1 kedvelés

kulfoldi kollegak johetnek? Ketto orosz Survivoros kollega (operatorok) lesznek Magyarorszagon (vagy a kornyeken) csutortokon es ok tuti, hogy be tudnanak ugrani.
Valoszinu, hogy mas magyar kollegak is csatlakoznanak hiszen csak most indult az alarm a Mastiff (a Mastiffnak tobb leanyvallalata van kulonbozo orszagban, tobbek kozott Mo-n is) es egyeb productionok kozott.
Ha igen, akkor minimum +2 (nagyon nyugodt emberek. Ket hettel ezelott fejeztuk be a Survivor forgatasat Sri Lankan. Szoval ismerem oket)

Persze, nekem csak a kb letszam fontos, hogy tudjak mit mondani az etteremnek :D

Ui: En max kedvesen mosolygok majd, amikor nem csak arrol nem lesz gozom, hogy mirol beszelsz, de senkit nem fogok erteni az asztalnal. :D :D Majd neha okosan kozbeszurom, hogy DaVinci Resolve :D :D

2 kedvelés

Ezt csak neked :D
http://film.sapientia.ro/uploads/oktatas/segedanyagok/Szakkifejezesek.pdf

2 kedvelés

Nekem sajnos az időpont most nem megfelelő, majd talán a következő :)

1 kedvelés

eso, nem vagyunk ennyire egocentrikusok:) Foleg mi a post-rol az operatorokkel gyakran veszekszunk a munkank folyaman. Nem fogunk senkit farasztani szakmabeli dolgokkal (az operatorok legfeljebb felrevonulnak ha egymast valamivel akarjak amitani:) ). Szereny de vidam emberek amugy. Nem lesz ebbol gond.

Szerk. Az oroszok (2 fel) megerositettek. A magyar kollegaknak is szoltam. Paran sielnek es meg nem tudjak hogy odaernek e.

1 kedvelés

Solar jon majusban, akkor lesz a kovetkezo. :)

2 kedvelés